Uraz Kaygılaroğlu’nun Sevgilisi Mehtap Algül kimdir? Nereli, İşi, Yaşı?

Uraz Kaygılaroğlu’nun Sevgilisi Mehtap Algül kimdir? Nereli, İşi, Yaşı?

Yazar: Emre Kim Kimdir

Oyuncu eşi Melis İşiten ile evliliğini 2019’un Temmuz ayından sonlandıran Uraz Kaygılaroğlu ayrılığın şokunu çabuk atlattı. Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu şu sıralar sosyal medya fenomeni Mehtap Algül ile aşk yaşıyor. Tabi akıllara ise Uraz Kaygılaroğlu yeni sevgilisi Mehtap Algül kimdir sorusu geliyor. İşte Mehtap Algül ile ilgili detaylar…

2020’nin fenomen dizisi Sefirin Kızı ile yıldızını daha da parlatan Uraz Kaygılaroğlu şimdi aşk söylentileri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Melis İşiten ile olan 5 yıllık evliliğini sonlandıran Uraz Kaygılaroğlu yeni bir aşka yelken açmış gibi. Sosyal Medya fenomeni sevgilisi Mehtap Algül ile karşılıklı paylaşımlarla birbirlerine gönderme yapan çift şuan için birbirlerini takip etmiyorlar. Ancak yaptıkları paylaşımlar da aşk dedikodularını güçlendiriyor.

Mehtap Algül aslında Reynmen’in eski sevgilisi. Youtube ve instagram’da bir hayli takipcisi var. BAU Next isimli Bahçeşehir Üniversitesi’nin bir uzantısı olan yapının yöneticidir. Kendisi gibi fenomen olan arkadaşlarını Bahçeşehir Üniversitesi’ne getirip sempozyum gibi aktivitelerle buluşturmaktadır. Aslında Mehtap Algül’ün kariyeri bir hayli kabarık. Apprentice, Intern gibi firmalarda İhracat bölümlerinde çalışmış.

Diğer taraftan Uluslararaıs Ticaret Uzmanı, sosyal Medya Direktörü olarak yine şirketlerde görevlerde bulunmuştur.2007 yılından günümüze kadar kariyerini şekillendirmektedir. Mehtap Alhül ile Uraz Kaygılaroğlu’nun aşkları şuan için net bir eşkilde ortada olmasa da çift sosyal medyadan şarkı sözleri ile birbirlerine göndermeler yapmaktalar. İlerleyen zamanlarda merak edilen aşkın detayları ortaya çıkacaktır. Peki siz çifti nasıl buldunuz, birbirlerine yakışıyorlar mı?

Etiketler: uraz ile mehtap sevgilisi mi Uraz Kaygılaroğlu’nun Sevgilisi Mehtap Algül kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL