Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi Reytingleri, İzlendi mi, Tuttu mu? **Yorumlar

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi Reytingleri, İzlendi mi, Tuttu mu? **Yorumlar

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi Reytingleri 28 Eylül pazartesi sonrası merak ediliyor. Dizinin tutup tutmadığı Büyük Selçuklu Dizisi Reytinglerine bağlı.

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi Reytingleri Nasıl?

Uyanış: Büyük Selçuklu reytingleri kanal ve yapım şirketi dahil izleyiciler tarafından da merak ediliyor. Büyük bir prodüksiyonun eseri olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi reytinglerde nasıl bir sonuç aldı? Uyanış: Büyük Selçuklu izlendi mi, tuttu mu gibi sorular dizinin ilk yayınlandığı 28 eylül Pazartesinden itibaren sıkça soruluyor.

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi İzlendi mi?

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi zor bir günde yayınlanmaya başlandı. Çukur ve Yasak Elma karşısında reytinglerde nasıl bir performans sergileyeceği merak edilen dizi ilk gününü geride bıraktı.Uyanış: Büyük Selçuklu reyting sonuçları ciddi bir kesim tarafından araştırılıyor. Özellikle Çukur’la beraber yayınlanması Uyanış: Büyük Selçuklu reytinglerini daha da önemli kılıyor. Bizler de bu konuıyu merak ediyor ve yeni dizinin reyting performansını gözler önüne seriyoruz.

Uyanış: Büyük Selçuklu Reytingleri, İzlendi mi?

28 Eylül 2020 Pazartesi günü toplamda 5 dizi ekranlara geldi. Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi Çukur ve Yasak Elma gibi kemikleşmiş izleyici kitlesi olan yapımlarla reyting mücadelesi verdi. Tanıtım fragmanlarıyla ülkenin gündemine düşen Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi büyük bir hazırlık aşamasından sonra ilk bölümü ile 28 eylül pazartesi günü izleyici ile buluştu. Melikşah’ın Büyük Selçuklu İmpartorluğunun başına geçmesini ve sonrasını konu alan tarihi dönem dizisinin ülkemizde izlenip izlenmeyeceği merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman gibi büyük sükse yapmış diziler gibi başarıyı yakalacak mı merak ediliyor.

Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi Reytingleri, 28 Eylül 2020 Reyting Sonuçları

Büyük bir ilgi ile başlaması beklenen yeni dizi Uyanış: Büyük Selçuklu ilk bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Çukur ve Yasak Elma ile reyting yarışına giren çiçeği burnunda dizi Büyük Selçuklu reytingleri yazımızda sizlerle olacak. Resmi sonuçlar 29 eylül salı günü 10.00 ile 11.00 arasında yayınlanacak. Resmi sonuçlar gelir gelmez yazımıza eklenecektir. Ayrıca daha detaylı reyting sonuçlarını BURADAN takip edebilirsiniz.

tıkla>>> 28 Eylül 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları **Güncel

Etiketler: Uyanış: Büyük Selçuklu izlendi mi Uyanış: Büyük Selçuklu reytingleri Uyanış: Büyük Selçuklu tuttu mu


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL