Vatanım Sensin 32. Bölüm Azize’ye Ne Oldu? Azize Nerede? Cevdet Neden Bayıldı?

Vatanım Sensin 32. Bölüm Azize’ye Ne Oldu? Azize Nerede? Cevdet Neden Bayıldı?

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Vatanım Sensin yeni sezona bomba gibi geliyor. Dizinin yayınlanacağı gün heyecanla beklenirken dizinin 32. Bölüm fragmanında Cevdet eve gelir ve Azize’yi sorar. Azize yoktur. Hilal babasına Annesinin nerde olduğunu söyleyemez. Peki Azize nerededir?

Vatanım Sensin 32. Bölüm Azize’ye Ne Oldu? Azize Nerede?

Vatanım Sensin de geçen sezon final bölümünde Cevdet’in zekice planı sayesinde Yunan Ordusu komutanı Vasili tutuklanır. Cezası ise İzmir meydanında infaz olacaktır. İnfaz kararı başta Veronika ve Leon tarafından büyük şaşkınlıkla karşılanır. Veronika Ali Kemal’in çocuğu olduğunu itiraf eder. Ali Kemal yıllar önce kaybettikleri Dimitri’dir.

Leon ise Cevdet ve Yunan orduna olan güvenini yitirir. Veronika ise Ali Kemal’i kazanmak için Azize’nin kapısını çalar. Cevdet ise Azize’ye Yunan Ordusundaki görevini sonlandıracağını müjdeler. Azize bu duruma sevinir ancak aldığı mektupla sevinci yarım kalır. Cevdet ise Mustafa Kemal’e yapılacak suikast için kendini feda etmekten çekinmeyecektir.

2018-2019 Yeni Sezon Dizileri İçin Tıklayınız!

Vatanım Sensin’de 2. sezonda Cevdet kurtulmuş fakat nasıl kurtulduğu konusu belirsizdir. Diğer taraftan Azize’ye gelen mektup neydi? sorusu cevap beklerken Cevdet’in Azize’yi sorması ve bayılması neticesinde Azize’ye bir şeyler olmuştur. Peki Azize’ye ne oldu? Azize nerede? Cevdet neden bayıldı? Tüm bu soruların cevabı 9 Kasım yayınlanacak yeni bölümde cevap bulacak.

Sizce Azize nerede olabilir? Bu konuda duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Vatanım Sensin 32. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: vatanım sensin azize nerede vatanım sensin azizeye ne oldu vatanım sensin cevdet neden bayıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL