Vatanım Sensin Filipos’un Dağıstanlı’nın Yanındaki Adamı (Ajanı) Kim?

Vatanım Sensin Filipos’un Dağıstanlı’nın Yanındaki Adamı (Ajanı) Kim?

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin kaldığı yerden devam ederken Filipos’un Dağıstanlı’nın yanına yerleştirdiği ajanı merak konusu oldu. Peki Filipos’un Dağıstanlı’nın yanındaki adamı kim? Yazımızda..

Vatanım Sensin Filipos’un Dağıstanlı’nın Yanındaki Adamı (Ajanı) Kim?

Vatanım Sensin 35. bölümü ile devam ederken dizinin geçen bölümünde Efeler arasında yaşanması beklenen çatışma son anda önlendi ve Efeler vatan savunmasında birlik kararı alırken Ankara’nın isteklerini ise geri çevirdi. Ankara efelerin düzensiz olduğunu ve silahları ile birlikte düzenli orduya katılmasını söylerken Efeler bu isteği reddetti.

Dizinin son bölümünde Hilal kaçırılır. Hilal’i Dağıstanlı’nın adamı Seher’in kardeşi Mehmet kaçırırken Cevdet’e gözdağı vermek ve Dağıstanlı’nın gözüne girmek için Hilal’i kaçırmıştır. Cevdet ise son sürat kızını aramaktadır. Cevdet kızını bulabilecek mi? Tüm bu gelişmeler yaşanırken Filipos Dağıstanlı’nın yanında bulunan ajandan bahis eder. Filipos Hamilton’a Dağıstanlı’nın yanına bir adam yerleştirdiğini ve bu adamın Yunan ordusuna Ajanlık yapacağını söyler. Bu durumdan Cevdet’in de haberi olur.

Cevdet kızı Hilal’in bulunması için bu adamdan yardım alarak Dağıstanlı’nın yerini öğrenmek ister. Bu düşüncesini Filipos’a iletse de Filipos böyle bir durumun kesinlikle olamayacağını söyler. Filipos Dağıstanlı’nın Hilal’i kaçırması karşılığında 5 Türk’ün asılacağını meydanda duyurur. Dağıstanlı’nın ise henüz bu konudan haberi yoktur. Filipos’un Dağıstanlı’nın yanındaki Ajanı kimdir? Tevfik mi? Yoksa Efeler’den biri mi? Yoksa hizmetine bakan adamlardan bir tanesi mi? Sizce Dağıstanlının yanındaki adamı Ajanı kimdir? bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından yazabilirsiniz.

[mavitext]Vatanım Sensin Sofu Efe Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: vatanım sensin dağıstanlının yanındaki adam kimdir vatanım sensin dağıstanlnın yanındaki ajan kim vatanım sensin filiposun dağıstanlıya gönderdiği ajanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL