Vatanım Sensin Havva Kim? Gerçek Adı? Yaşı? Boyu?

Vatanım Sensin Havva Kim? Gerçek Adı? Yaşı? Boyu?

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelen dizi Vatanım Sensin’de yeni karakterler de dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden biride Havva karakteridir. Peki Havva kimdir?

Vatanım Sensin Havva Kim? Gerçek Adı? Yaşı? Boyu?

Dizinin yeni bölümünde Yunan karargahına hizmetçi alınmasına karar verilir. Bunu da Türk esirler arsından seçilecektir. Yunan komutanın karşısına getirilen 6 kızdan birisi seçilecektir. Bunlardan Havva hizmetçi olarak seçilir. Peki Havva kimdir?

Dizide Havva karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı şu an için belli olmadı Belli olduğunda buradan bilgi vereceğiz. Sizce Havva karakterini canlandıran oyuncu kim olabilir? Dizide Hilal’e silahların yerini söyleyen Havva vatansever bir Türk kızıdır. Vatan hizmetine yunan komutanların yanında devam etmek zorundadır. Vatana bir çok önemli bilgileri Havva sayesinde öğreneceğiz.

Vatanım Sensin’de Havva karakterini canlandıran oyuncu Devrim Özkan’dır. 1996 yılında Muğla ilinde dünyaya gelen oyuncu Muğla Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları bölümünde eğitim görmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Rüya dizisi ile gerçekleştirmiştir. 

Etiketler: vatanım sensin havva gerçek adı vatanım sensin havva kimdir vatanım sensin havva oynadığı diizler


Yorum yaz