Vatanım Sensin Hilal Ölecek Mi? Miray Daner Diziden Çıkacak Mı? 54. Bölüm

Vatanım Sensin Hilal Ölecek Mi? Miray Daner Diziden Çıkacak Mı? 54. Bölüm

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Daha önce bir çok defa ölümle burun buruna gelen Vatanım Sensin Hilal 3 mayıs 54. bölümde ölecek mi? Geçtiğimiz bölümlerde bir Yunan askeri tarafından vurulan ve bu bölümde ameliyata giren Hilal kurtulabilecek mi? Çok zor bir operasyon geçirmek üzere ameliyata giren Hilal’in sağ çıkamama ihtimali çok yüksektir. Dizi adım adım finale yaklaşırken Vatanım Sensin Hilal ölecek mi? Miray Daner diziden çıkacak mı? 

Tarihin önemli bir dönemini ekrana getiren ve büyük bir beğeni ile izlenen Vatanım Sensin’in önemli karakterlerinden birine hayat veren Miray Daner diziden erken mi ayrılacak? Önümüzdeki günlerde final yapması planlanan dizide yaprak dökümleri başladı. Hilal’in ameliyat günü çok yaklaşmıştır. Fakat hala vatanı için milli mücadele ruhuyla yazmaya devam etmektedir.

Gireceği riskli ameliyattan sağ çıkma olasılı oldukça düşüktür. Hilal’in ölme olasılığı çok yüksektir. Ameliyata girerken her şeyin farkında olarak giren Hilal öncesinde Leon ile vedalaşır. Hilal hayat mücadelesinde başarılı olacak mı? Girdiği ameliyattan sağ salim çıkacak mı? Vatanım Sensin Hilal ölecek mi? Miray Daner diziden ayrılacak mı? Neden ayrılacak?

Vatanım Sensin 54. bölümde 3 mayısta dizinin genelinde neler yaşanacak? Cevdet, yiyecek içecek ve cephane sıkıntısı çeken Kuvayi Milliye için yaptığı planını devreye sokacaktır. Mecliste bunun için önemli ve sert kararlar alınacaktır. Vatanın kurtuluşu uğruna halkı zorlayacak tüm kararlar oy çoğunlukla  alınmak zorundadır. Bu sırada Cevdet önemli bir istihbarat almıştır ve önemli bir rol üstlenir. Hububat yüklü bir geminin Kuvayi Milliye için vakit kaybetmeden ele geçirilmesi şarttır.

Vatanım Sensin Hilal ölecek mi,öldü mü, diziden ayrıldı mı neden ayrıldı? Soruları dizi başlar başlamaz araştırılmaya başladı. Dizi zaten kısa sürede final yapacağı için Hilal karakterinin diziden ayrılması çok yüksek. Hilal %80 ölerek diziden ayrılacak. Ekranların en favori çiftlerinden biri olan Hilal ve Leon aşkı yarım kalacak.

Miray Daner kimdir? 

1999 yılında dünyaya gelen genç oyuncu İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olan oyuncu piyano ve çello üzerine eğitim almıştır. Oyunculuğa ilk adımı Bez Bebek dizisiyle atmıştır. Ardından Papatyam, Zil Çalınca, Zil Çalınca Avı, Merhaba Hayat, Medcezir ve son olarak Vatanım Sensin.

Etiketler: vatanım sensin hilal diziden neden ayrıldı vatanım sensin hilal ölecek mi vatanım sensin Miray Daner diziden ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL