Vatanım Sensin Latife Hanım Kimdir? (Hare Sürel)

Vatanım Sensin Latife Hanım Kimdir? (Hare Sürel)

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinde ayrılan oyuncularla birlikte diziye yeni dahil olan oyuncularda bulunuyor. Bunlardan birisisi dizide Latife Hanımı canlandıracak. Latife Hanım Halid Ziya Uşaklıgil’in akrabası, kültürlü, Avrupa görmüş, istiklal yanlısı, dirayetli ve tüm bu özellikleri ile yeni kurulan cumhuriyetin örnek göstereceği eğitimli ve bağımsız kadınlardan biri olan Latife Hanım karakterini canlandıran olan oyuncu ise Hare Sürel oldu. Peki Hare Sürel kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Vatanım Sensin Latife Hanım Kimdir? (Hare Sürel)

1983 yılında Göztepe’de dünyaya gelen oyuncu Hare Sürel, 1.75 cm boyunda 53 kg ağırlığımdadır. Kahverengi gözlü oyuncu balık burcudur. Babası bankadan emekli olan oyuncunun annesi ise sigortacı olarak çalışıyor. Ablası ise Amerika’da yaşıyor. Ortaokulda tiyatro koluna giren Hare Sürel oyunculuk ile okulda tanışmıştır. Ailesinin ikinci bir meslek edindirme çabası sonucu Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü‘ne giren oyuncu burada tiyatro kulübüne yazılınca Fizik Bölümü’nden ayrılmıştır. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarına giren oyuncu Marmara Üniversitesi’nde ise Sinema üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Hare Sürel, TRT ekranlarında yayınlanan Ayrılsakta Beraberiz isimli sinema dizisine dahil olmuş ve oyunculuğa adım atmıştır. 2005 yılında Ödünç Hayat, 2006 yılında ise Kız Babası isimli projelerde yer almıştır. Bu dizide Ayşe Maria karakterini canlandırmıştır. 2007 yılında ise Kabadayı isimli dizide rol almıştır. 2007 yılında rol aldığı diğer bir proje ise Senden Başka olmuştur. Bu dizide Oya karakterini canlandırmıştır. 2009 yılında ise Elvada Rumeli dizisinde Emine karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında ise Burada Laf Çok programında yer almıştır.

[pembetext]Vatanım Sensin Havva Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Hare Sürel, 2012 yılında ise Canımın İçi dizisinde Deniz karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2014 yılında ise Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, ve Barış Falay’ın oynadığı Medcezir dizisinde Leyla Kadriye Aslan karakterini canlandırmış ve çok beğenilmiştir. Oyuncu 2014 yılında Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku isimli sinema filminde rol almış ve Pınar karakterini canlandırmıştır. Pek Yakında, Beş Kardeş gibi projelerden sonra Poyraz Karayel dizisinde Meltem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında ise Bir Varmış Bir Yokmuş isimli filmde rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Vatanım Sensin Dağıstanlı Ölecek mi? Diziden Çıktı mı? Tıklayınız![/mavitext]

Vatanım Sensin Hare Sürel Videosu

Etiketler: vatanım sensin latife boyu vatanım sensin latife hanım gerçek adı vatanım sensin latife hanım oynadığı diziler vatanım sensin latife kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL