Vatanım Sensin Sipino Kimdir? (Çağrı Çıtanak)

Vatanım Sensin Sipino Kimdir? (Çağrı Çıtanak)

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Vatanım Sensin tüm heyecanı ile devam ederken dizide yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerden bir tanesi de Sipino karakteridir. Sipino bir Yunan askeridir. Ancak Yunanlılar’a karşı isyandadır. Sipino karakterini canlandıran oyuncu Çağrı Çıtanak’tır. Çağrı Çıtanak kimdir?

Vatanım Sensin Sipino Kimdir? (Çağrı Çıtanak)

1990 doğumlu Çağrı Çıtanak, eğitimini Antakya Belediye Şehir Tiyatrosu nda almıştır. 2010 yılında Küçük Sırlar dizisi ile başladığı macerası birçok tiyatro, dizi projesi sinema ve reklam ile devam etmiştir. İngilizce ve Arapça dillerine bilen oyuncu Çitanak, Gitar, Vurmalıların Tümü, Ud, çalabilmektedir. Kanal D ekranlarının dizilerinden olan dizisinde Bülent karakterini canlandırmıştır.

Çağrı Çıtanak, Mazi Kalbimde Yaradır, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar, Benim İçin Üzülme, Hayat Mucizelere Gebe, Şeref Meselesi, Acil Aşk Aranıyor, Tatlı İntikam ve Ateş Böceği  gibi dizilerde rol almıştır. Oyuncu dizide Yunan askerini canlandırmaktadır. Ancak silahsız insanların öldürülmesini kaldıramaz. Kendisine zorla Türk kadınları öldürtülür. Bu olayı hiç unutamaz. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

Çağrı Çıtanak Video!

Etiketler: vatanım sensin sipino gerçek adı vatanım sensin sipino kimdir vatanım sensin yunan askeri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL