Vatanım Sensin Sofu Efe Kimdir? (Mehmet Polat)

Vatanım Sensin Sofu Efe Kimdir? (Mehmet Polat)

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Vatanım Sensin 2. sezonunda heyecanla yayınlanmaya devam ederken diziye yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Diziye ne son dahil olan karakterlerden bir tanesi de Sofu Efe karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Polat oldu. Mehmet Polat kimdir? Tanıyalım..

Vatanım Sensin Sofu Efe Kimdir? (Mehmet Polat)

Mehmet Polat’ı özellike Kurtlar Vadisini izleyenler iyi bilir. İsterseniz buradan bir hatırlatma yapalım ve hayatına bir göz atalım. Kurtlar Vadisinde Polat Alemdar’ın kafa kesme sahnesi vardı. Bu sahne unutulmaz sahnelerden bir tanesidir. Polat Alemdar Kurtlar Vadisinde Mehmet Polat’ın canlandırdığı Cerrahpaşalı Metin karakterini canlandırmıştı. İşte bu sahne ile ünlenen oyuncu reytingleri yüksek dizilere sonradan girerek diziye damgasını vurup çıkıyor. Vatanım Sensin’e de kötü bir karakter olarak dahil oldu.

Mehmet Polat 1970 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi. 1982 yılında Konservatuvardan mezun olan oyuncu ilk oyunculuk kariyerine Böyle mi Olacaktı dizisi ile başladı. Türkiyenin en uzun süren dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Dizisinde Cerrahpaşalı Metin karakteri ile beğeni topladı. Önceden söylediğimiz gibi yüksek izlenme oranlı dizilerde rol alan oyuncu Diriliş Ertuğrul’da Gümüştekin karakterini canlandırdı.

Oyuncu son olarak Vatanım Sensin’e dahil oldu. Oyuncu daha önce Dadı, Tatlı Hayat, Yarım Elma, Hititler, Abdülhamit Düşerken, Şıh Senem, Melek, Hayat Bilgisi, Uy Başıma Gelenler, Gizli Dünyalar, Cennet Mahallesi, Kapıları Açmak, Eylül, Beşinci Boyut, Acı Hayat, Rüzgar, Sakarya Fırat, Anneler ve Kızları ve Benim İçin Üzülme dizilerinde rol almıştır.

[mavitext]Vatanım Sensin Sipiro Kimdir? Tıklayınız[/mavitext]

Mehmet Polat Videosu!

Etiketler: vatanım sensin sofu gerçek adı vatanım sensin sofu kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL