Vatanım Sensin Son Bölüm (34. Bölüm) Özeti? 23 Ekim Fragmanı!

Vatanım Sensin Son Bölüm (34. Bölüm) Özeti? 23 Ekim Fragmanı!

Yazar: Emre Vatanım Sensin

Kanal D ekranlarında yeni sezonda Perşembe günleri yayınlanmaya devam eden Vatanım Sensin’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Dizide geçen sezon izleyiciye öldüğünü düşündürerek üzen Cevdet yeni sezonda ölmediği anlaşılınca izleyiciyi sevince boğdu. Dizinin 33. bölümünden sonra 34. bölümünde ne olacak şimdiden merak konusu oldu. Dizinin 34. bölüm özeti ve 23 kasım fragmanını yazımızda bulabilirsiniz.

Vatanım Sensin Son Bölüm (34. Bölüm) Özeti?

Vatanım Sensin dizisinin 33. bölümünde Cevdet Dağıstanlı’nın hedefindedir ve Azize için en zor kararı verme zamanıdır. Azize ailesini ve Cevdet’i korumak için ne yapacaktır? Yunan kumandan Filipos’u koruyan Cevdet bu sayede Yunan ordusu görevine geri döner. Lakin bu hareketi Dağıstanlı tarafından hoş karşılanmayacaktır. Cevdet’i düşman belleyen Dağıstanlı, onu öldürmek için harekete geçer. Bu harekette kendisine Yanık Efe olarak diziye dönen Tevfik’te yardımcı olacaktır. Taşlar adeta yeniden döşenmektedir.Leon ve Hilal’in kavuşması ise aralarındaki duvarların yıkılmasına neden olacaktır. Leon’u yeniden üniforması ile gören Hilal başına neler geldiğini öğrenmek isteyecektir.

Leon bildiklerini Hilal’e aktarırken yeni bir yol arar. Azize Cevdet’in Dağıstanlı’nın hedefinde olduğunu öğrendiğinde yeni bir plan yapacaktır. Cevdet Dağıstanlı’yı da dahil ettiği planla hem Ankara’ya kurulan kumpası boşa çıkarmış hem de Filipos’u kurtararak Yunan ordusundaki görevine geri dönmüştür. Ancak bu dönüş gerçek kimliğinden habersiz Dağıstanlı’nın baş düşmanı haline getirmiştir. Şimdi sadece Filipos’un değil Ankara’nın peşinde olduğu Dağıstanlı ile yüzeleşmek zorundadır. Zira Ankara Dağıstanlı’ya güvenmemekte tek başına hareket etmesinden korkmaktadır. Bunu engelleyecek tek isim ise Cevdet’tir. Cevdet işinin yanında bir de Azize’siz kızları ile uğraşmak zorundadır.

Vatanım Sensin’in 34.bölümünde Azize ne yapacak? Çocuklarına ve Cevdet’e geri dönecek mi? Cevdet kendisini öldürmek isteyen Dağıstanlı’ya karşı nasıl bir hamle yapacak? Hilal ve Leon kaldıkları yerden devam mı edecek yoksa ayrılık mı olacak? Ankara’nın Dağıstanlı planları tutacak mı?

2017 yılı Kasım-Aralık Final Yapacak Diziler? Tıklayınız!

Vatanım Sensin 34. bölüm Fragmanı!

Etiketler: vatanım sensin 23 kasım dizi özeti vatanım sensin 23 kasım fragmanı vatanım sensin 34. bölüm fragmanı vatanım sensin 34.bölüm özeti vatanım sensin son bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL