Ver Elini Aşk 11. Bölüm Final mi Yapıyor? Bitti mi? 12. Bölüm Neden Yok!

Ver Elini Aşk 11. Bölüm Final mi Yapıyor? Bitti mi? 12. Bölüm Neden Yok!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Ver Elini Aşk’tan kötü haber geldi. Dizi 11. Bölümü itibariyle final kararı aldı. Daha önce aynı kanalın Tutsak isimli dizisi 9. Bölüm itibariyle final kararı almıştı. Peş peşe gelen bu kararlar dizi severleri üzdü. Peki Ver Elini Aşk neden Final yapıyor?

Ver Elini Aşk 11. Bölüm Final mi Yapıyor? Bitti mi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Ver Elini Aşk yapıcısı Salacak Yapım’dan gelen açıklamaya göre dizi 11. Bölüm itibariyle final kararı aldı. Tutsak dizisininde final kararı alması Kanal D’de yeni başlayacak olan Hayati ve Diğerleri, Kızlarım İçin gibi dizilere yer açma olarak değerlendiriliyor.

[pembetext]Kızlarım İçin Dizisi Çekim Adresi? Tıklayınız![/pembetext]

Hali hazırda Kanal D bir çok film için yapımcılarla anlaştı. Dostlar Durağı, Hıçkırık, Hayati ve Diğerleri, Kızlarım için gibi diziler yayınlanmayı bekliyor. İlk olarak Hayati ve Diğerleri ile Kızlarım İçin adlı dizileri yayına sokması beklenen kanal bu dizilerin reytingleri düşük gelmesi durumunda diğer dizilerle yoluna devam edecek.

Ver Elini Aşk dizisi normalde sevilen bir dizi ancak Vatanım Sensin dizisinin yeni sezonu başlayacağından gününden olan dizinin geri kalan bölümlerinin hangi gün olacağı bir belli değil. Dizi düşen reytingler ve yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı final kararı aldı.

Etiketler: ver elini aşk 11. bölüm final mi yapıyor ver elini aşk 12. bölüm neden yok ver elini aşk neden bitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL