Ver Elini Aşk 2-9 Kasım Neden Yok? Final mi Yapıyor? Gün mü Değiştirdi?

Ver Elini Aşk 2-9 Kasım Neden Yok? Final mi Yapıyor? Gün mü Değiştirdi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının Perşembe günleri ilgiyle izlenen dizisi Ver Elini Aşk’tan sevenlerini üzen haber. Dizi 2 Kasım Perşembe günü yayınlanıyor! Peki neden yayınlanmıyor? Final mi yaptı? Yoksa o gün için yayından mı kaldırıldı? Bir ihtimal daha var gün mü değiştirdi? Tüm bu sorular cevabını yazımızda bulacak.

Ver Elini Aşk 2-9 Kasım Neden Yok? Final mi Yapıyor?

Kanal D ekranlarında Perşembe günleri yayınlanan Başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci, Köksal Engur, Asuman Dabak’ın olduğu dizi Ver Elini Aşk Kaan ve Ayperi arasındaki aşkı ve komik olayları anlatıyor.

Ver Elini Aşk dizisinden hayranlarını hem üzen hem sevindiren bir haber geldi. Dizi biliyorsunuz perşembe günleri yayınlanıyor. Ancak Kanal D’nin iddialı dizisi Vatanım Sensin perşembe günlerinin vazgeçilmezi. Bu yüzden Ver Elini Aşk Vatanım Sensin yayına girdiğinde otomatikman başka bir güne alınacak. Şuan için hangi günde yayınlanacağı belli olmayan dizinin Pazar günleri yayınlanması bekleniyor. Vatanım Sensin 2 kasımda yayına yetişemezse 9 kasımda yayınlanması bekleniyor. Bu yüzden Ver Elini Aşk’ta Vatanım Sensin’e göre şekil alacak.

[pembetext]Ver Elini Aşk Final Kararı? Tıklayınız![/pembetext]

Sizce dizinin gün değiştirmesi dizinin izlenmesini nasıl etkiler? Siz Ver Elini Aşk dizisinin hangi gün yayınlanmasını istiyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ver Elini Aşk Fragmanı!

Etiketler: ver elini aşk 2 kasım final mi yapıyor ver elini aşk 2 kasım neden yok ver elini aşk 9 kasım neden yok ver elini aşk gün mü değiştirdi ver elini aşk yeni günü ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL