Verda Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Yayın Tarihi

Verda Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Yayın Tarihi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Dizi sektörünün duayenlerinden Pastel Film’in yeni projesi Verda yeni sezon için hazırlanıyor. Verda dizisi oyuncu kadrosu konusu ve yayın tarihi hakkında tüm merak edilenleri sizler için paylaşmaya devam edeceğiz. İşte Verda dizisi oyuncu kadrosu…

Pastel Film imzası taşıyan yeni dizinin ismi Verda olarak açıklandı. Dizinin oyuncu kadrosu ve konusunda önce Verda ne demek daha çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Verda’nın kelime anlamı yeşil demek. Fakat dizide nasıl işlenir bilinmez. Yeşil gözlü bir kız, ya da yeşilden ormandan ve doğadan ayrılamayan bir insanın yaşadıkları gibi farklı konular işlenebilir. Şimdi herkesin merak ettiği bir diğer konuya gelelim. Verda dizisi oyuncu kadrosu, konusu ve karakterlerine. 

Son olarak Kalbimdeki Deniz ve İnsanlık Suçu gibi başarılı projelerde imzası olan Pastel Film’den yeni bir dizi haberi geldi. Bilindiği üzere İnsanlık Suçu dizisi reytinglerde ilk sıralarda olmasına rağmen dizinin başrol oyuncusu Gizem Karaca’nın yaşadığı talihsizlik nedeniyle final yapmıştı. Şimdi bu dizinin yerine Verda dizisiyle tekrar sektöre giriyor. Verda dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak ilk isim Kutsi olarak açıklandı.

Kutsi daha önce yine Pastel Film imzası taşıyan Kalbimdeki Deniz dizisinde rol almıştır. Şimdilerde Verda dizisinin başrolünde yer alacak.

Verda dizisi Kutsi Kim?

Ahmet Kutsi Karadoğan veya tanınan adıyla Kutsi 1973 yılında dünyaya gelmiş Türk dizi oyuncusu ve ses sanatçısıdır. Ayrıca kendi yazdığı parçaları da bulunmaktadır.

Lise yıllarında yakın çevresinin “sesin güzel” uyarılarını önemseyen ve şan dersi alan Kutsi, 2000 yılında Erol Köse Production tarafından ilk albümü “Aşk Payını Aldı” isimli albümle çok ünlendi.

Etiketler: verda dizisi ne zaman başlayacak verda dizisinin konusu ne verda oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL