Vurgun Dizisi Asya Kim? Hemşire Asya Gerçek Adı Oynadığı Diziler Sevgilisi

Vurgun Dizisi Asya Kim? Hemşire Asya Gerçek Adı Oynadığı Diziler Sevgilisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

FOX TV ekranlarının yeni sezon için üzerinde titizlikle çalıştığı vurgun dizisinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Dizinin senaryosundan kostümlerine kadar en ince ayrıntıları ince elenip sık dokundu. Vurgun dizisi karakterlerinden ise en çok merak edilenler arasinda Vurgun dizisi Asya gelmektedir. Vurgun dizisi Asya gerçek adı ne, oynadığı diziler neler, sevgilisi var mı soruları sizler için yazımızda yanıt buldu. İşte detaylar…

Altan Dönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrol oyuncuları arasında Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay yer alıyor. Başarılı oyuncuların yer aldığı vurgun dizisi 2019 yılının ilk aylarında seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Vurgun dizisi Asya karakterine gelecek olursak Asya hemşireyi canlandıran oyuncunun gerçek adı Begüm Birgören’dir.

Erkan Petekkaya’nın hayat vereceği Kemal Vardar’ın hemşiresi olarak diziye dahil olan Asya, Kemal Vardar’ın 10 yıl boyunca yanında yer alan hemşiresi olarak dizide rol alacak.

Begüm Birgören 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş dizi, sinema ve film oyunculuğu yapmaktadır. Çocuk yaşta tiyatro eğitimine başlayan yetenekli oyuncu hayalini kurduğu mesleğin yavaş yavaş zirvesine tırmanmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi görsel sanatlar ve görsel iletişim tasarımı bölümü mezunu olan yetenekli oyuncu aynı zamanda Kadir Has üniversitesi’nde film ve drama yüksek lisans eğitimi almıştır.

Yeni sezonun merak edilen dizileri arasında olan Vrgun dizisi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Vurgun dizisi Asya hemşirenin daha önce oynadığı dizilere göz atacak olursak Kanal D ekranlarının Bir Deniz Hikayesi dizisinde öldü zannettiği oğlu Deniz ile yıllar sonra karşılaşan Zeynep karakteri ile kendini büyük kitlelere tanıttı.

[kirmizitext]Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterleri <<<tıkla[/kirmizitext]

2013 yılında yayın hayatına başlayan Kaçak dizisinde Merve rolünü canlandıran oyuncu, daha sonra Kırık kanatlar dizisinde 2006 yılında Ayşe rolünü izleyiciye tanıttı. 2009 yılında Ömre Bedel, 2015 yılında Bir Deniz Hikayesi dizisinde Zeynep, 2016 ve 2017 yıllarında ise Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde başarılı bir öğretmene hayat vermiştir.

[kirmizitext]Vurgun Dizisi Nerede Çekiliyor ?[/kirmizitext]

Vurgun dizisi Asya sevgilisi kim diye soranlara ise 2008 yılında birlikte olduğu Sarp levendoğlu ile birlikteliğini, fakat 2013 yılında anlaşamadıkları için ayrıldıklarını söyleyebiliriz. Çıkan dedikodular çiftin tekrar bir araya geldiği yönünde olsa da kesin bir bilgi veremiyoruz.

2013 yılında lions tiyatro ödülleri yılın en başarılı yardımcı kadın oyuncusu, sonbaharı beklerken, Sadri alışık tiyatrosu ödüllerini almıştır. Sizde oyuncak’taki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Etiketler: asya hemşire kim vurgun asya oynadığı diziler vurgun dizisi asya kim sevgilisi varmı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL