Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterleri

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu Tüm Karakterleri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Gold Film’in Fox Tv için hazırladığı Vurgun dizisinde oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Birbirinden yetenekli ve güçlü isimlerin yer aldığı Vurgun dizisinde hangi oyuncu hangi karakteri canlandıracak, tüm detaylar yazımızın devamında.

Vurgun dizisi çekimleri Aralık ayının ilk haftası başladı. Dizinin detayları da kulislere düşmeye başladı. Yeni sezon için düşünülen dizinin yeni yılda ekranlara geleceği biliniyor. Yönetmenliğini Altan Dönmez’in yaptığı dizisinin senaryosunu ise Başar Başaran ve Emre Özdür kaleme alıyor.

Vurgun dizisi senaryosu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken bir proje. Merekla beklenen yapım Deniz Çakır, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Aliye Uzunatağan, Altan Erkekli, İnanç Konukçu ve Elena Viunova gibi isimleri bir araya getiriyor. İşte Vurgun dizisi oyuncuları ve canlandıracakları karakterler.

Vurgun Dizisi Erkan Petekkaya(Kemal Vardar) Kimdir?

Erkan Petekkaya dizide 10 yıl komada kaldıktan sonra uyanan ünlü iş adamı Kemal Vardar’ı canlandırmaktadır. Kemal Vardar, uyandıktan sonra kendisini komaya sokan kişilerden intikam almak için kolları sıvayacaktır.

Vurgun Dizisi Deniz Çakır(Reyhan) Kimdir?

Reyhan, Kemal Vardar’ın eşi olarak karşımıza çıkacak. Deniz Çakır’ın canlandıracağı Reyhan karakteri sert ve olgun bir kadını canlandıracak. Deniz Çakır en son Eşkiya dizisinde canlandırdığı Meryem karakteri ile gönüllere taht kurmuştu.

Vurgun Dizisi Emre Kınay(Vedat) Kimdir?

Emre Kınay Vurgun dizisinde Vedat karakterini canlandırıyor. Emre Kınay en son Güneşin Kızları dizisinde Haluk karakterini canlandırmıştı. Kendisine ait tiyatroda oyunlarda rol alan Kınay aynı zamanda yönetmenlikte yapmaktadır. 1970 İstanbul doğumlu olan oyuncu arap kökenlidir.

Vurgun Dizisi Begüm Birgören(Asya) kimdir?

Vurgun Dizisi Cemal Toktaş(Turan) Kimdir?

Vurgun Dizisi Aliye Uzunatağan(Nezihe) Kimdir?

 Vurgun Dizisi Altan Erkekli(Erdoğan) Kimdir?

Vurgun Dizisi İnanç Konukçu(Kayhan)

Vurgun Dizisi Elena Viunova(Turan’ın Sevgilisi)

 

Etiketler: vurgun dizisi oyuncu kadrosu vurgun dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL