Vurgun Ne Zaman Başlıyor Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Vurgun Ne Zaman Başlıyor Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Vurgun dizisi yapım gold film yapımcı Faruk Turgut Yönetmen Altan Dönmez Senaryo Başar Başaran ve Emre Özdür üstlendi. Vurgun dizisi yapım gold film,  yapımcı Faruk Turgut, Yönetmen Altan Dönmez, Senaryo Başar Başaran ve Emre  Özdür’e emanet.

Oyuncuların karakter ve oyuncu isimleri şu şekilde; Erkan Petekkaya-Kemal Vardar, Deniz Çakır-Reyhan Vardar, Emre Kınay -Vedat, Altan Erekli-Erdoğan Vardar, Begüm Birgören-Asya, Cemal Tokaş-Turan Vardar, Aliye Uzunatağan-Nezahat Vardar, İnanç Konukçu-Kayhan, Mehmet Bozdağan-Rasıh, Berna Koraltürk-Ece Vardar’dır.

Vurgun ne zaman başlayacak? 6 şubat çarşamba günü yayın hayatına merhaba diyecek. Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul’a rakip iddialı dizi Vurgun 6 şubat çarşamba akşamı fox tv de
Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile izleyiciyle buluşmak için gün sayıyo.

VURGUN DİZİSİ KONUSU

Altan Dönmez’in yönetmen koltuğuna oturduğu, senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı ‘’Vurgun” dizisi, 10 yıl sonra komadan uyanan Kemal’in eşi ve Reyhan’ın hikayesini anlatıyor. Vurgun dizisi oyuncu kadrosuna ayrıntılı şekilde BURADAN bakabilirsiniz.

Etiketler: vurgun dizisi yayın tarihi Vurgun Ne Zaman Başlıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL