Vurgun Turan Gerçekten Öldü mü, Diziden Çıktı mı?

Vurgun Turan Gerçekten Öldü mü, Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

FOX TV ekranlarının yeni gözdesi vurgun dizisi başladığı günden bu yana tüm heyecanıyla izleyeceği ekran başına kilitlemeyi devam ediyor. Dizide Kemal’in kardesi Turan intihar edeceğini söylediği bir video bırakarak ortadan kaybolur. İzleyiciler ise gerçekten Turan intihar etti mi Turan öldü mü diziden ayrılıyor mu diye merak etti.

Turan’ın tefecilere olan borcunu ödemek için ailesinden kalma ve üzerinde en çok hakkının bulunduğunu iddia ettiği fabrikaya ateşe verir. Fabrikanın içinde ise abisi Kemal’in olduğundan haberi bile yoktur. Amacı sadece fabrikayı yakıp sigorta şirketinden yüklü miktarda alacağı parayı tefecilere vererek bu işten sıyrılmakti.

Fakat işler istediği gibi olmadı. Kemal yanan fabrikanın içinde ateşler arasında kalarak 10 yıl yatağa mahkum bir şekilde yaşadı. Bu arada yaşadığı sıkıntıya tek dert ortağı Asya hemşire oldu. Asya hemşire olan bitene vakıf tek kişiydi. Turan abisini hastanede bırakarak yine tefecilerle iş yaptı. Fakat bu sefer Vedat’la yaptığı işbirlikleri de her zaman ayağına dolandı.

Vedat Turan’ı her seferinde kullanmayı ihmal etmedi. Evet bazen Vedat’ın sıkıntılarını gidermiş olsa da genel olarak Turan, Kemal’in kardeşi idi ve bu yüzden hiçbir zaman tamamen ona karşı iyi olmadı.

Bu arada Turan işin içinden çıkamadı ve kendisine bir psikiyatri ayarlayarak düzenli olarak ona gitti ve olan biten her şeyi anlattı. Psikiyatri olanlar aramızda ne yaşandıysa hasta doktor ilişkisi içerisinde gizli kalacaktır demesi üzerine son olarak fabrikayi yaktığını da söyledi. Herkese gizli saklı tuttuğu fabrikayı yakma sırrı psikiyatri ile ortaya çıktı.

Doktor bu olayı bilip de susmanın suça ortak olmak olduğunu söyleyerek Bu durumun polise anlatılmasıni istedi. Turanın en büyük korkusu ise abisinin ona yüz çevirmesi ve hapse girmekti. Vedat olan biteni öğrenmek için psikiyatri doktorun yanına gittiğinde hiçbir şey öğrenememiş fakat bunu gelip turan’a anlattığında, Turan onun her şeyi öğrendiğini düşünerek vedat’a da fabrikayı yaptığını söylemiştir.

Artık sır sır olmaktan çıkmış Turan’ın fabrikayı yaktığıni doktor ve Vedat biliyordur. Vedat duruma oldukça şaşırmış ve bu durumu çözmenin yollarını aramaya koyulmuştur. Sigorta şirketini çağırmış ona bir yanlışlık yapıldığını ve sigorta şirketi olarak özür dileyip parayı Kemal’e vermesi gerektiğini söyleyerek ayrıca ona da büyük meblağ da para teklif etmiştir.

Bütün bunlardan haberi olmayan Turan ise kendisini koruyacağını düşündüğü Reyhan’ın yanına giderek olan biten her şeyi onu anlatmaya karar vermiş ve ağlaya sızlaya reyhan’dan yardım istemiştir. Reyhan’a fabrikayı yaktığını söyleyince Reyhan onu apar topar evden kovmuş tur.

Artık yapacak bir şey kalmamış tek seçeneği ya kaçmak ya da intihar etmek olarak düşünen Turan kendisini kamera kaydını alarak intihar edeceğini söylemiş Ve herkesin özür dileyerek ortadan kaybolmuştur. Peki Turan öldü mü ölecek mi Diziden çıkacak mıdır? Bizce Turan ölmeyecek diziden ayrılmayacaktır. Sizde düşüncelerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: vurgun cemal toktaş diziden ayrıldı mı vurgun turan ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL