Vuslat 21 Ocak Pazartesi 3. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Vuslat 21 Ocak Pazartesi 3. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Vuslat dizisi ilginç hikayesi ile Trt1 ekranlarında gösterilmeye devam ediyor. Dizide Feride ve Aziz’in imkansız aşkları ekranlara gelirken dizinin kurgusu ise oldukça farklı. Vuslat dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı, 21 Ocak Pazartesi özeti…

İbn-i Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile karakterlerin yolculuğunu anlatan dizinin başrollerinde Kadir Doğulu ve Devrim Özkan yer alıyor. Vuslat dizisinin ilk bölümünde Aziz bir cinayet işler ve bu cinayeti Feride görmüştür. Aziz açık bir şekilde cinayeti örtbas eder. Feride ise hakperest birisidir ve bu olayı araştırmak ister.

Bu şekilde karşılaşan ikili bir birlerine aşık olurlar ancak bu aşklarını itiraf edemezler.  Feride olayın sonrasında kamera kayıtlarına bakmak için cinayetin işlendiği restorana gider. Tabi restoran sahibi Aziz’dir ve Feride bunun farkında değildir. Feride’nin geldiğini öğrenen Aziz hemen oraya gelir ve Feride ile üzleşir.

Feride yüzleşme anında telefonla babasının dükkanının yandığı haberini alır. Aziz hemen Feride’yi mahallesine götürü. Feride’nin babası kalp krizi geçirir. Hastaneye götürürler. Bu yakın ilişki FEride ve Aziz’i birbirlerine yakınlaştırır. Tabi olayın arka planında Salih baba ve Meczup Abdullah vardır. Bu iki fani Aziz ve Feride’yi aynı yolculuğa çıkarmak için arka planda çalışmaktadırlar.

Dükkânını yanarken gören Faik hastaneye kaldırılır. Yalçın, yangının kundaklama olduğunu öğrenir. Fırat’ın karanlık kimliği ortaya çıkmaya başlar. Hasibe’yle ilgili gizemli bir gerçek ortaya çıkar. Nehir, Aziz ve Perihan arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Vuslat Çalan Gönül Dağı Yağmur Yağmur Şarkısı ve Sözleri-Kim Söylüyor?

Faik’in herkesten sakladığı borcu aileyi karıştırmıştır. Kerem, Aziz’e açtığı gizli savaşı sürdürürken, Aziz, Salih’le ilk defa karşılaşır. Perihan evde otoritesini sağlamakta zorlanırken, holdingde işler karışır. Aziz’in büyük doğum günü partisinde herkesi büyük bir sürpriz bekler. Kerem birisini öldürmüş ve suç Aziz’in üstüne kalmıştır. Meczup Abdullah ise dükkan kundaklamaktan gözaltına alınır. Kader Aziz ve Abdullah’ı hapishanede buluşturacaktır.

Etiketler: vuslat 21 ocak özeti vuslat 3. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL