Vuslat 4 Şubat Neler Olacak? Özet fragman ve ipuçları.Sultan evden Ayrılacak mi?

TR1 ekranlarının yeni gözdesi Vuslat bu hafta yine izleyici ekrana kilitledi. Diziye damga vuran sahne ise Sultan’ın annesiyle tartışması oldu. Sultanın kiyafetleri annesi tarafından çöpe atıldıktan sonra yerine yenilerini koyulmasi Sultanı çileden çıkardı. Vuslat 4 Şubat neler olacak özet fragman ve ipuçları haberimizde.

Perihan Hanım yine kendini haklı çıkardı. Ve artık Tahsin bey ve Perihan Hanım arasında tartışma yaşadı. Tahsin bey haklı olmadığını yüzüne vursa da Perihan hanım bildiğinden şaşmaz ve benim kararlarım olmazsa sultan kötü yola gidecek diyerek dediğini yaptırmakta kararlıdır.

Bu arada Feride hastaneden çıkmış ve daha eve gelmeden babasının dükkana satılık yazısını astığını görür. Bu arada üvey annesi ise topladığı paralarla evi adeta tamamen değiştirmiştir. Bütün bunlardan habersiz olan Feride ve babası bunları görünce ne tepki verecek merak konusudur.

Vuslat dizisi 4 Şubat neler olacak ? Sizce Vuslat dizisi fragmanı da neler yaşanacaktır? Sultanı yine Aziz bulmuş ve kardeşinin tüm dertlerine derman olmaya gelmiştir. Keremcem peşinden gelmiş ve üç kardeş küçük bir dertlenmenin ardından herşey yoluna girmiştir.

Firat’i yolda gören Feride hesap sormaya karar verdi ve konuşma hiç iyi sonlanmadi. Ablanla nasıl konuşursun dediğinde Fırsattan karşılık olarak sen benim öz ablam degilsin ki diyerek Feride’yi gözyaşlarına boğdu.

Aziz bu arada kardeşi sultanı eve geri götürdü. Ne kadar gitmek istemese de mecburen evi geri dönmek zorunda kaldı.

Eve giderken Feridenin kötü olduğu haberi gelmiş ve Aziz onun için otelin önüne gitmiştir. Kerem de Fırat’ı otelden almak için tam o anda oraya gelmiş rastlantı olacak ya polisi de Feride çağırmıştir ve tüm herkes onu aynı anda düşerken görür. Hepsi bir anda Feride ye doğru koşar adımlarla harekete geçmişken bölüm biter. En heyecanlı yerinde biten bölüm için siz ne düşünüyorsunuz? Yeni bölümde bizleri neler bekliyor