Vuslat Aziz Kim, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Vuslat Aziz Kim, Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT bir ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Vuslat dizisi için geri sayım başladı. Oyuncuları ile dikkat çeken Vuslat dizisi, TRT bir ekranlarında 7 Ocak pazartesi gününden itibaren saat 20:00’de izleyicisiyle buluşmaya başlayacaktır.

TRT bir ekranlarında 7 Ocak pazartesi günü ekrana gelecek olan Vuslat ;  başlayacağı aşk serüveninde halden hale girecek olan Aziz’in aşk macerasını anlatacaktır. Vuslat dizisi İle ekran karşısına gelecek olan dizi de Aziz karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı merak edildi. Vuslat Aziz Kim? Vuslat Aziz gerçek adı AbdülKadir Doğulu’dur.

Aziz dizide zengin oğlan rolünü oynayacaktır , büyük bir şirkette üst yönetici olarak çalışan Vuslat dizisi Aziz karakteri çevresindeki zengin, sahte, şımarık insanlardan sıkılmış; karşısına temiz, yufka yürekli biri çıkınca ona aşık olur, Aziz’in böylelikle aşk macerası başlar.

Vuslat dizisi Aziz rolünü, canlandıracak olan Kadir Doğulu 1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimi de dahil olmak üzere Mersin’de eğitimini tamamlayıp, 2000’li yılların başlarında İstanbul’a gelerek özel bir üniversitede gastronomi bölümünü bitirmiştir. 2010 yılında izleyicisiyle buluşmak üzere kamera karşısına geçerek ilk kez oyunculuğa başlamıştır.

Karizmatik oyuncu, Vuslat dizisine dahil olmadan önce bir çok dizide kendini göstermiştir. Yakışıklı oyuncu, 2010 yılında Çakıl Taşları dizisinde Ali karakterini canlandırmış ve ülke çapında tanınan bir oyuncu haline gelmişti. 2011 yılında başka bir dizi olan Pis Yedili dizisinde Bayram Paşalı Güney olarak karşımıza çıkmış ve izleyici tarafından büyük bir alkış almıştır. Karizmatik  ve yakışıklı oyuncu 2017 yılında Babamın Günahları dizisinde Ozan rolünü canlandıran oyuncu son olarak Vuslat dizisi Aziz rolünde karşımıza çıkacaktır.

Senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğuna Murat Onbul’un oturduğu, başrolünü Abdül Kadir Doğulu ‘nun oynadığı Vuslat heyecanla bekleniyor. Kâdir Doğulu, Vuslat dizisinde Aziz rolünü canlandırarak izleyicisi ile TRT 1 ekranlarında 7 Ocak pazartesi günü saat 8:00’de izleyicisiyle buluşacaktır.

Etiketler: vuslar dizisi oyuncuları vuslat dizisi aziz kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL