Vuslat Dizisi 25 Mart Pazartesi Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Vuslat Dizisi 25 Mart Pazartesi Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt’nin büyük umutlarla yayın hayatına sürdüğü yeni dizi Vuslat, son zamanlarda reyting kayıpları yaşıyordu. Dizi severler 25 Mart Pazartesi günü ekran başına geçtiklerinde dizinin başlamadığını fark ettiler. Vuslat 25 mart var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman gibi sorularda özelikle sosyal medyada sorulmaya başlandı. İşte Vuslat dizisi ile ilgili detaylar…

Başrollerinde Kadir Doğulu (Aziz Korkmazer), Devrim Özkan (Feride Çağlar), Mehmet Özgür (Salih Koluber / Salih Baba) ve Ümit Kantarcılar (Kerem Saltuk) gibi isimlerin yer aldığı Vuslat dizisi farklı hikayesi ve kurgusu ile dikkatleri kısa sürede üzerine çekmişti.

Dizi ilk zamanlarda reytinglerde başarı gösterse de bu başarı uzun süreli olmadı. Reyting oranları giderek düşen Vuslat dizi ile ilgili final yaptı yapacak söylentileri de ayyuka çıkmış oldu. 25 mart pazartesi günü dizinin ekranlarda olmaması da bu dedikoduları güçlendirdi. Peki Vuslat 25 mart pazartesi günü yayınlanacak mı, var mı yok mu, yeni bölüm ne zaman?

Vuslat dizisinin 25 martta ekranlarda olmamasının nedeni elbette final söylentileri değiş. Trt1 ekranlarında saat 20.00’da Türkiye-Moldova arasında Euro 2020 eleme maçı ekrana gelecek. Bu yüzden dizinin yeni bölümü 12. bölüm 25 mart pazartesi değil 1 Nisan pazartesi günü ekranlara gelecek. Tabi Vuslat final yaptı, yapacak söylentileri hala bitmiş değil. Peki Vuslat dizisi gerçekten final yapacak mı?

Vuslat dizisi 12. Bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin reytinglerinin düştüğü gerçeği ise hala akıllarda durmakta. Bu anlamda dizinin reklam gelirleri de düşük. Kanal ve yapım şirketi arasında final kararı almak için görüşmelerin devam ettiği biliniyor. Ancak şuan için net bir karar verilmiş değil. Vuslat final mi yapacak başlıklı yazımızı buradan okuyabilir, en net detayları anında öprenebilirsiniz.

Etiketler: trt1 25 mart yayın akışı vuslat 25 mart neden yok vuslat 25 mart var mı vuslat dizisi 25 mart yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL