Vuslat Dizisi Konusu ve Oyuncu kadrosu

Vuslat Dizisi Konusu ve Oyuncu kadrosu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt 1 ekranlarından aralık ayında meydana gelmeye hazırlanan dizi “Vuslat” yakında macerasına başlamak için hazırlıklarına devam ediyor. Cast çalışmaları henüz tamamlanamayan dizide konusunun  aile dizisi olarak aile hayatının zorluğunu, sevincini, birliğini, güçlü olunabileceğini ve yaşamın bütün duygularını anlatan bir hikaye olması bekleniyor. Dizinin oyuncu kadrosu henüz tamamlanmamış, sadece başrol de Kadir Doğulu’ nun yer aldığı belirtildi.

Vuslat Dizisi Oyuncu Kadrosu

Vuslat Dizisi Kadir Doğulu Kimdir? 

18 Nisan 1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. İki yıl boyunca işletmecilik yaptı. Okul hayatını hep çalışarak geçirdi. İlk deneyimini Star Tv ekranında 2010 yılında Küçük Sırlar adlı dizide başrol den birini canlandırdı.  Oyuncunun yer aldığı projeler ise; Küçük Sırlar, Pis Yedili, Fatih Harbiye ve Sevdam Alabora gibi dizilerde yer aldı. Oyuncu ilk sinema deneyimini 2013 yılında Bir Hikayem Var adlı proje de yaşamıştır.

Dizi ile ilgili bilgi edindiğimiz takdirde sizleri daha fazla aydınlatabilmek için yazımızı güncelleyeceğiz. Eğer dizinin başrol kadın oyuncusunun kim olmasını istiyorsanız bizler ile paylaşabilirsiniz. Dizi hakkında bilgilerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.

Etiketler: kadir doğulunun yeni projesi ne vuslat dizisi kadir doğulu kimdir Vuslat Dizisi konusu ve oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL