Vuslat Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu-İlk Yorumlar

Vuslat Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu-İlk Yorumlar

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kadir Doğulu, Ümit Kantarcılar, Gözde Kaya gibi oyuncuların yer aldığı ve A23 Medya tarafından hazırlanan Vuslat Dizisi 7 Ocak Pazartesi günü yayın hayatına başladı. Vuslat dizisi izlendi mi, tuttu mu, reytingleri nasıl gerçekleşti gibi soruların cevapları da merak ediliyor.

İyi İnsan olmak için çıkılan aşk yolculuğunun serüveni üzerine kurgulanan ve tüm karakterlerin İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa isimli oyunu ile anlatılan dizi bir hayli ilgi uyandırdı. Konusu, kurgusu ve kadrosu ile TRT1’in amiral gemileri arasına girecek olan dizinin ilk reyting sonuçlaruı çok merak ediliyor.

Tabi dizi için Pazartesi gününün seçilmesi ise yapım ve kanalın diziye çok güvendiği belirtisi olarak yorumlandı. Pazartesi; Çukur, Söz ve Yasak Elma gibi yapımlarla kapışacak olan Vuslat dizisi için zor bir gün. Dizinin tutması ve izlenmesi ise dizinin ve oyuncuların performansına bağlı.

7 Ocak Pazartesi Vuslat dizisi reytingleri açıklandı. Vuslat AB’de 5,45 ile 2.sırada yer aldı. ABC1’de ise 5,18 reyting puanı ile 4.sırada ve totalde ise 4,41 ile 6.sırada yer almıştır. 7 Ocak pazartesi reyting sonuçlarına Buradan göz atabilirsiniz. Siz değerli dizi izleyicileri, Vuslat dizisi nasıl buldunuz? Beğendiniz mi, dizi uzun soluklu olur mu, yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: vuslat dizisi izlendi mi vuslat dizisi reytingleri vuslat dizisi tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL