Vuslat Feride Kim, Aziz’in Sevgilisi Feride’nin Gerçek İsmi, Oynadığı Diziler

Vuslat Feride Kim, Aziz’in Sevgilisi Feride’nin Gerçek İsmi, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT bir ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Vuslat dizisi için geri sayım başladı.Oyuncuları ile dikkat çeken Vuslat dizisi TRT 1 ekranlarında 7 Ocak pazartesi gününden itibaren saat 20:00’de izleyicisi ile buluşmaya başlayacaktır .Vuslat dizisi yayın hayatına yılın ilk haftası başlayacağı için, diğer dizilere oranla fazla izlenme rekoru kırarak seyirci kazanacaktır, çünkü yılın ilk üç haftası diğer diziler yayın yapmayacaktır.

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Vuslat dizisinde Feridenin gercek adı Devrim Özkan’dir. Devrim Özkan, Vuslat dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Devrim Özkan 1996 yılında Muğla’da dünyaya gelmiştir, eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tiyatro Bölümünden devam etmiştir. 23 yaşında olan güzel oyuncu Devrim Özkan, ilk oyunculuk deneyimini Seksenler dizisinde edinmistir.

Sempatik ve güler yüzlü olan oyuncu Devrim Özkan Rüya dizisi ile ün kazanmıştır. Güler yüzlü oyuncu Devrim Özkan son olarak Vatanım Sensin’de Havva karakterini canlandırmış, Türkiye’ye ve tüm dünyaya kendini tanıtmıştır. Devrim Özkan son olarak TRT 1 ekranlarında yayına başlayacak olan Vuslat dizisinde Feride karakterini canlandıran başrol oyuncusudur ve Vuslat dizisi ile ilk başrol deneyimini kazanacaktır.

Vuslat dizisi Feride karakteri bu hayatta doğruluktan ödün vermeyen ve bunun için her şeyi yapacak olan cesaretli bir kızdır. Herkesi karşısına alacak olan Feride, Aziz ile tartışarak başlar ilişkiye. Dizide Feride için Aziz ve Kerem arasında savaş başlayacaktır, bu savaş hem Kerem’e hem Aziz’ e zarar verecek; fakat Feride Aziz’e olan sevgisini saklamayıp kendisini söyleyecektir.

Vuslat dizisinde Aziz karakteri büyük bir şirkette üst düzey yönetici rolünü oynarken, Feride  ise ailesinin geçimini sağlamaya çalışan güzeller güzeli bir kız olarak karşımıza çıkacaktır.

Vuslat dizisi Feride karakteri hakkında bilgiler geldikçe konumuz güncellenecektir. Vuslat dizisi Feride karakteri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Etiketler: vuslat dizisi Devrim Özkan vuslat dizisi feride kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL