Vuslat Feride Ölecek mi? Devrim Özkan Diziden Ayrılıyor mu?

Trt1’in yeni dizisi Vuslat heyecanlı bir bölümle ekranlara geldi. Dizinim 21 Ocak pazartesi günki bölümünde Feride karakteri vuruldu. Feride’nin bu ani vurulması ise kafalarda soru işaretleri oluşturdu. Acaba Feride ölecek mi, Devrim Özkan diziden ayrılacak mı soruları ise sosyal medyada sorulmaya başlandı. Vuslat Feride Ölecek mi? Devrim Özkan Diziden Ayrılıyor mu?

Kerem oyunlar oynamaya devam etmektedir. Kerem’in bu oyunları onun başına bela açacaktır ancak kendisi henüz bunun farkında değildir. Aziz hapiste Abdullah ile yolları kesişmiştir. Hapiste bir süre yanlız kalan ikili bol bol konuşur. Aziz serbest kalırken Meczup Abdullah da esrarengiz bir şekilde salınır.

Diğer taraftan Kerem, Feride ve Fırat’a reddedemeyecekleri teklifler yapar. Aziz hapisten çıkınca herkesle yüzleşir. Diğer taraftan Kerem ise oyunlarınıoynamaya devam eder. Son attığı adım ise istemedeği olayların başlamasına neden olur.

Vuslat Feride Ölecek mi? Devrim Özkan Diziden Ayrılıyor mu? (1 Yorum)

  1. ❤️Vuslat❤️Feride Obrazı Dizinin❤️Aşk❤️İzi Vuslat Kovuşma Demek Feride Ölemez❤️Aziz Feride❤️Dizinin Kehramanı Onlar Olmadan Aşk Yolculuğa Çıkamaz Aşk İki İnsanın Arasında Yuva Kuran Ülvü Hisdir Aşk Rabbimide Bağlı Saleh Baba Sözleri Gözel Feridenin Hediyesi Onunla Beraber Bu Hediyede Aşk Hekayesin İzi Var Salih Baba Bilerek Bu Hediyeni Ferideye Bağışlayır Feride Yaşayaçak Kerem Azizin Kezebinden Kurtaramaz