Çukur Yamaç Ölecek mi Dizden Ayrılacak mı?

Çukur Yamaç Ölecek mi Dizden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisi 2020-2021 sezonuna başladı. 7 Eylül 2020 pazartesi dizinin yeni sezonunda ekranlara yeni karakterler geldi. Yeni karakterlerin yanı sıra asıl bomba sahne ise Yamaç’ın vurulmasıydı. Cumali, babasını öldürenin Yamaç olduğunu öğrenir ve Yamaç’ı vurur. Peki Yamaç Ölecek mi Dizden Ayrılacak mı?

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Çukur dizisi 7 Eylül aksiyon dolu sahnelerle izleyicinin ilgi odağı olmayı başardı. Dizinin yeni 4. sezonu sezon finali gibi bir bölümle ekranlara geldi.

Çukur 4. sezonda yeni düşmanlarla ekran macerasına başladı. Arık ve Cengiz ERdenet Yamaç’la savaşmaya başladılar. Yamaç, Emin’in ölümünden sonra kendini kaybeder ve Arık ile kavgaya tutuşur. Kavga anında Cengiz Ernedet ile de dolaylıda olsa tanışır. Sonrasında Yamaç Erdenetlere saldırmaya devam eder. Cengiz’in ilgisini daha çeken Yamaç, Cengiz tarafından kendi tarafına çekilmek istenir. Ancak Yamaç’ın buna hiçte hevesli değildir ve cengiz’i geri çevirir.

Cengiz, Yamaç’ı vahşi bir ata benzetir ve ona gem vurmak için Arık’ı görevlendirir. Arık ise Yamaç’ı araştırırken abisinin bıraktığı dosyalar arasından Yamaç’ın babasını öldürdüğü videoyu bulur. Bu videoyu Senem ile birlikte Cumali’ye gönderir. Cumali videoyu izler ve deliye döner. Kahveyi dağıtmaya başlar. Yamaç’ta o anda mahalleye gelir ve kahveye girer. İşte o anlar sanki Yamaç’ın son anlarıdır.

Cumali karşısında Yamaç’ı görür. Ona oturmasını söyler. Yamaç’la yüzyüze gelen Cumali, ona “neden kafana sıkmadın” diye sorar. Yamaç ise “acılarımı sonlandır” diyerek ellerini iki yana açar. O anda Cumali silahla Yamaç’ı üç defa vurur. Karın bölgesinden vurulan Yamaç ölecek mi? Yamaç’a ne olacak?

Şimdi Çukur dizisinin izleyici kitlesi Yamaç ölecek mi, Yamaç’ı kim vurdu, Yamaç diziden ayrılacak mı, Aras bulut İynemli Çukur dizisinden ayrılıyor mu gibi soruların cevabını aramaya koyuldu. Hemen sorunun cevabını verelim. Öncelikle şunu söyleyelim elbette Yamaç ölmeyecek.

Etiketler: Çukur Yamaç ölecek mi Çukur Yamaç'ı kim vurdu Çukur Yamç'ı vuran kim yamaç'ı kim vurdu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL