Yamaç Ölecek mi Dizden Ayrılacak mı? Yamaç’ı Kim Vurdu?

Çukur dizisi yaprak dökümüne başlarken aynı zamanda diziye yeni giren karakterlede ilgi odağı olmayı başardı. 24 Aralık dizinin yeni sezonunda ekranlara glen Lal karakterinin diziden ayrılmasıyla izleyiciler bir şok yaşadı. Diğer taraftan Çukur 24 Aralık son sahnesinde Yamaç’ı biri vurdu. Heyecan dolu bölümde Yamaç’ın vurulmasıyla izleyiciler meraklı gözlerle arama motorlarına dokundu. Çukur Yamaç’ı kim vurdu? Yamaç ölecek mi? soruları belki de internette en çok arananlar arasına girdi. Peki gerçekten de Yamaç’ı kim vurdu, diziden ayrılacak mı?

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz , Erkan Kolçak Köstendil, Ercan Kesal, Perihan Savaş gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Çukur dizisi 24 Aralık aksiyon dolu sahnelerle izleyicinin ilgi odağı olmayı başardı. Dizi sezon finali gibi bir bölümle ekranlara geldi.

31 Aralık pazartesi yılbaşı tatili olması sebebiyle Çukur dizisinin yayınlanmayacak olması izleyicileri daha da meraklandırdı. Hatta sneak peek yayınlanmayınca herkes Çukur Yamaç ölecek mi diye düşündü. Yamaç vuruldu ama onu kim vurdu. Çeto ve Mahsun’un devreye soktuğu o esrarengiz isim kim?

Çukur 31 Aralık Pazartesi Var mı Yok mu? Sneak Peek Neden Yayınlanmadı?<<<tıkla

24 Aralık Pazartesi günü yayınlanan bölüme bir göz atacak olursak Karakuzular bu bölümde ağır kayıplar verdi. Bir yandan Ersoy ihanetinin bedelini boğazı kesilerek ödedi ve diziden ayrıldı. Diğer yandan Lal’ın sırtından vurularak öldürülmesi Karakuzuları derinden etkiledi. Biri ihanet sonucu ölen kardeşleri diğeri ise vefa abidesi fındıkları.

Çukur Lal Neden Öldü Diziden Neden Ayrıldı?

Aile olmanın, bir arada olmanın mutluluğunu uzun zamandan sonra ilk defa yaşayan Koçovalılar’ın bu mutluluğu çok uzun sürmeyecekti. Yamaç’a gelen mesaj geceye damga vuran mutluluğu deldi geçti.

Ailesinin yanında bulunan Yamaç’a gelen bir mesajla bütün dengeler altüst oldu. Ersoy’un öldüğünden habersiz olan Yamaç’a atılan mesaj Ersoy’un telefonundan geldi. Mesaj atan kişi ise Çeto’nun gidip ortalığı karıştır dediği kişidir. Çeto ve Mahsun’un tuzağına düşerek vurulan Yamaç’ı kim kurtaracak?

Koçovalıların küçükoğlu gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen olurken Çukur’a geldi geleli hayatı tamamen değişti. Tek sorumluluğu ailesini korumak olan Yamaç’ın Çukura geri dönmesiyle hem kendi hayatını hem de birçok kişinin hayatı değişti.

2018 yılında yayınlanan Çukur’un son bölümünde, Çeto görüştüğü esrarengiz kişiye Yamaç’ın ortadan kaldırılması ile ilgili sözünü dinlemediği ama bir şekilde artık bunun vaktinin geldiğini söylediği sahneyi gördükten sonra kameralar Yamaç’a çevrildi.

Ersoy’dan geldiğini düşündüğü mesaj sebebiyle ormanlık bir alana giden Yamaç burada aracın farlarından göremediği kişinin silahından çıkan kurşunlarla yere yığılmıştır. Yamaç 2 kere vuruldu. Yamaç neden diye sorarken onu orada bırakıp giden esrarengiz kişi kim? Yamaç, ayağa kalkmaya çalıştı ve sonrasında tepeden yuvarlandı ve bir su birikintisinin içinde hareketsiz yattığı son sahne ile 2018 yılına veda etti.

Şimdi Çukur dizisinin izleyici kitlesi Yamaç ölecek mi, Yamaç’ı kim vurdu, Yamaç diziden ayrılacak mı, Aras bulut İynemli Çukur dizisinden ayrılıyor mu gibi soruların cevabını aramaya koyuldu. Hemen sorunun cevabını verelim. Öncelikle şunu söyleyelim elbette Yamaç ölmeyecek. Zaten vurulduğu yerler dikkate alındığında hayati olmayan yerlerden vurulduğu gayet açık. Asıl soru Yamaç’ın ölüp ölmeyeceği değil, Yamaç’ı kimin vurduğudur.

Yamaç’ı vuran kişi herkes tarafından çok merak ediliyor. Bizim de bir tahminimiz var. Yamaç’ı vuran kişinin silahı bizlere çok tanıdık geldi. O silah Vartolu(Salih)’nun Saadet’i kurtarmaya giderken Selim’e verdiği silah ile aynı. Yani Yamaç’ı vuran kişinin Selim olma ihtimali çok yüksek. Peki sizce Yamaç’ı kim vurdu?