Yaparsın Aşkım Yarışmacısı Erdoğan Kim? İnstagram Hesabı Ne?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Yaparsın Aşkım yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Merve ve Erdoğan çifti Yaparsın Aşkım yarışmasına arabanın sahibi olmak için katılmış iddialı iki isim. Yarışma her zaman olduğu gibi eğlenceli bir şekilde başlamış fakat yarışmacılardan Erdoğan beyin programın sunucusu İlker Ayrık’a yaptığı hareketler herkesi şaşırmıştı. Yaparsın Aşkım yarışmacısı Erdoğan kim? İnstagram hesabı ne?

Fox TV’de yayınlanan yaz aylarının sevilen yarışma programı Yaparsın Aşkım’a Erdoğan isimli yarışmacı damga vurdu. Erdoğan, programın sunucusu yaşadığı sevinçle İlker Ayrık’ın kucağına atladı, kulağını ısırdı ve burnundan öptü. Yarışmanın 26. bölümünde yaşananlar daha önce hiç bir yarışma programında yaşanmadı. Erdoğan isimli yarışmacının yaptıkları herkesi gülmekten kırıp geçirdi.

 

Eşi Merve ile yarışmaya katılan Erdoğan, geçtiği her etabın ardından sevincini İlker Ayrık’a sarılarak yaşadı. Kazanmanın  sevinciyle İlker Ayrık’ı burnundan öpen yarışmacı, hızını alamayıp ünlü sunucunun kulağını da ısırmaya çalıştı.

Bununla da yetinmeyen çılgın ve eğlenceli yarışmacı, İlker Ayrık’ın kucağına atlayıp ilginç anlar ve komik  anların yaşanmasına sebep oldu.

Yaparsın Aşkım yarışmasına 2. kez katılan Erdoğan ve Merve çifti yine renkli dakikaların yaşanmasına neden oldu.

Erdoğan beyin İnstagram hesabı: @cglerdgn61

Etiketler: yaparsın aşkım erdoğan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL