Yaparsın Aşkım 1 Ocak Kim Kazandı? Arabayı Kim Aldı?

Yaparsın Aşkım 1 Ocak Kim Kazandı? Arabayı Kim Aldı?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox ekranlarında yayınlanan yeni yarışma programı Yaparsın Aşkım ilk bölümü ile ekranlara gelirken yarışmanın ilk bölümünde hangi çiftin arabayı kazandığı merak konusu oldu. Yaparsın Aşkım 1 Ocak ilk bölüm kim kazandı? Yazımızda bulabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım 1 Ocak Kim Kazandı? Arabayı Kim Aldı?

İlker Ayrık’ın sunumu ile Fox ekranlarında yayınlanan yeni yarışma programı Yaparsın Aşkım ilk bölümü herkesi eğlendirdi. Yarışmada Ecenur ve Cemil, Naomi ve Serkan ile Soner ve Betül son 3’te finale kalmak için yarıştı ve Naomi ve Serkan elendi. Finale kalan Ecenur ve Cemil ile Soner ve Betül kıyasıya mücadele etti. Final yarışması kaleye gol atma yarışması oldu. İlk olarak 7 gol atan yarışmayı ve büyük ödülü kazanacaktı.

Betül ve Soner çifti gayet başarılı gittikleri yarışmada kazanan çift oldu ve ilk arabayı alan yarışmacılar olmuş oldular. Yarışmada heyecan ve eğlencenin eksik olmaması izleyicileri sevindirirken yarışmada özellikle biber yeme yarışması yarışmanın acı tarafıydı. Yarışmada arabayı kazanan çift Soner ve Betül arabalarına binerek mutluluk pozu verirken İlker Ayrık ise yarışmaya başvurmak için Fox’un internet adresinde bulunan Başvuru Formu’na izleyicileri yönlendirdi.

[mavitext]Yaparsın Aşkım Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

Yaparsın Aşkım yeni bölümü ile Çarşamba günü ekranlara gelecek. Çarşamba günü ekranlarda olacak yarışma programında yeni yarışmacılar boy gösterecek. Siz yarışmayı nasıl buldunuz? Sizce yarışmadaki oyunlar kolay mı? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: yaparsın aşkım 1 ocak kazanan çift yaparsın aşkım 1 ocak kim kazandı yaparsın aşkım arabayı kim aldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL