Yaparsın Aşkım 15 Haziran Cuma Arabayı Kim Kazandı?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Yılların klasikleşen yarışma programı Yaparsın Aşkım bayram boyunca ekranlarda olmaya devam edecek. Eğlencenin son sürat devam ettiği ekranların fenomen yarışma programında 15 haziran cuma arabanın sahibi kim olacak? 

İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelen ve bugüne kadar yüzlerce kişiye son model araba sahibi yapan Yaparsın Aşkım yarışması bayramda evlerimize konuk oluyor. Yarışmanın 15 haziran cuma bayramın ilk günü yayınlanan bölümünde arabanın sahibi kim olacak.

Son model bir arabanın sahibi olmak isteyen yarışmacılar gerektiğinde topuklu ayakkabı gerektiğinde onlarca acı biberi yemeyi göze alıyor. Yarışmacıların kıyasıya verdiği rekabette izleyenler eğlenceli dakikalar yaşarken yarışmacılar oldukça zorlanıyor.

Bu akşam Yaparsın Aşkım yarışmacıları arasında geçtiğimiz haftalarda İlker Ayrık’ın kulağını ısıran ve burnunu öpen Erdoğan da bulunuyor. Yarışmada Kerem-Gülcan, Gökhan-Hilal, Erdoğan-Merve ve Berkin bey eşiyle birlikte mücadele verecek.  Hepsi birbirinden iddialı ve eğlenceli yarışmacılar arasından son model arabanın sahibi kim olacak?

Dün yapılan yarışmada nefes kesen bir final sonunda Yaparsın Aşkım 28. bölüm sonunda ÖTV+KDV dahil sıfır kilometre arabanın sahibi Sevin ve Allen olmuştu. Son ana kadar inanılmaz bir rekabetin yaşandığı Yaparsın Aşkım yarışmasında dün araba ödülünü kazanan Sevin ve Allen çiftini tebrik ediyoruz.

Arabayı kazanan çift Gökhan Hilal oldu

Yaparsın Aşkım 15 haziran arabanın sahibi kim oldu sorusunun yanıtı açıklanır açıklanmaz haberimizde  yer alacaktır. Sizin Yaparsın Aşkım 28. bölümde favoriniz kim? Hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz? Yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Etiketler: yaparsın aşkım 15 haziran kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL