Yaparsın Aşkım 16 Haziran Arabayı Kim Kazandı?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Yaparsın Aşkım bayram boyunca hız kesmeden yayına devam ediyor. 16 haziran eğlenceli ve renkli bir yarışmanın ardından arabayı kazanan çift kim olacak?

Yaparsın Aşkım bayram özel yayında  sürprizler izleyenleri bekliyor. Gizem-Berat çiftinin romantik evlenme teklifi herkesin ilgisini çekti. Daha önce yarışan Özcan-Berat çiftinin sempatik tavırları ise yine izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Yaparsın Aşkım birbirinden eğlenceli oyunları ve sahneleriyle seyircinin bayram sevincini ikiye katlayacak.

Yaparsın Aşkım 16 haziran cumartesi akşamı arabayı kim kazanacak? Bu akşam yine yarışmacılar birbirinden zorlu yarışlarda arabanın sahibi olabilmek için kıyasıya mücadele verecekler. Eşlerinin tahminini yerine getirmek için her şeyini ortaya koyan yarışmacıların mücadelesi zaman zaman eğlenceli anlara sahne olurken zaman zaman çiftler arasında tatlı tartışmalara neden oluyor.

Özellikle, İlker Ayrık’ın soruları yarışmacılar terletiyor. Erkeklere sorulan deplasman sorusuna eşlerinin istemediği yanıtı veren kadınlar bunun hesabını eşlerine soruyor. Yarışmacılar kimi zaman acı biber yiyor kimi zaman topuklu ayakkabılarla koşuyor derken hepsinin tek amacı son model arabanın sahibi olmak.

Arabanın sahibi Gizem-Berat oldu. 

Yaparsın Aşkım 16 haziran araba ödülünü kim kazanacak sorusunu açıklanır açıklanmaz ilk olarak haberimizde bulabilirsiniz.

Sizlerin Yaparsın Aşkım yarışmasındaki favori çiftiniz kim? Kimin birinci olmasını ve son model araba sahibi olmasını istersiniz?

Etiketler: yaparsın aşkım 16 haziran kim kazandı yaparsın aşkım özcan kim yaparsın aşkım rabia kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL