Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Arabayı Kim Aldı?

Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba Arabayı Kim Aldı?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox Tv ekranlarında İlker Ayrık’ın sunumunda gerçekleşen Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba yeni bölümü ile devam ediyor. Programda en çok merak edilen konulardan bir tanesi ise 17 Ocak arabayı kimin hangi çiftin aldığı oldu. Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba arabayı alan çifti yazımızda bulabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım 17 Ocak Arabayı Kim Aldı?

Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba arabanın lastiğini değiştime yarışması ile başladı. Yarışmada heyecan ve rekabet üst düzeyde devam ediyor. Bu yarışmayı bayan yarışmacılar oynadı. 17 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkım’da Yağmur-İsmail, Özge- Turgay, Esin- Muhammed, Özge- Kadir çifti yarışacak. Yağmur- İsmail 100 puan, Özge- Turgay 100 puan, Esin Muhammed 0 puan, Özge Kadir ise 100 puandadır. İlker Ayrık ilk olarak bayanlara eşleri ile ilgili sorar ve komik anların yaşanmasına neden olur.

Yağmur hanım eşinden romantik bir evlenme teklifi aldığını söyledi. Aldığı tekliften önce gün boyu eşi kendisi ile ilgilenmemiş ancak gün sonunda eşine şarkı söyleyerek şaşırtmış ve evlenme teklifini kabul etmiş. Düzenli ve temiz bir erkek olduğunu söylüyor. Salonda çorap çıkarmadığını belirtiyor. Eşinin çok inatçı olduğunu söylüyor. Eşine karşı kıskanç olduğunu söylüyor. Sosyal medya hesaplarını kısıtlıyor ve kadınlar ile konuşmalarını kısıtlıyor.Özge hanım İzmir Bayraklı’dan geliyor. Eşinden romantik bir teklif almamış. Eşinin mobilyacı olduğunu ve romantik olamayacağını söylüyor. Eşi ile bir kamikazede tanışmış. Önce eşine atar yapmış. Eşinin iş yerine kadar bulduğunu ve eşinin evlenmeden önce kendisinin iş yerinde çalışmaya başlamış. Evde en son sözü eşinin söylediğini tamam aşkım! dediğini söylüyor. Evde yemek yemekten ziyade dışarıda yemeği tercih ediyorlar.

[mavitext]Yaparsın Aşkım 8 Ocak Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Özge Hanım ise eşinin her şeye bir kılıf bulduğunu söylüyor. Eşinin sürekli sarımsak ile gezdiğini söylüyor. Esin hanım ise eşinin yılan gibi her şeyden kıvrıldığını söylüyor. Birazda göbekli olduğundan bahsediyor. Yaparsın Aşkım 2. oyunda erkek yarışmacılar 10 adet balonu eşlerinin söylediği saniyede patlatacak. Bu oyunu alan 200 puanın sahibi olacak. Yaparsın Aşkım 17 Ocak Çarşamba arabayı alan çift yarışma sonunda belli olacak. Kazanan çifti buradan bulabilirsiniz. Sizin favori çiftiniz hangisi?

17 Ocak Çarşamba Yaparsın Aşkım arabayı kazanan çift Kadir ve Özge çifti oldu.

[pembetext]Yaparsın Aşkım 6 Ocak Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Yaparsın Aşkım 17 Ocak Tanıtım Videosu

Etiketler: 17 ocak yaparsın aşkım arabayı kim aldı yaparsın aşkım 17 ocak kim kazandı yaparsın aşkım 6. bölüm özeti yaparsın aşkım esin muhammed özge kadir yaparsın aşkım yağmur ismail özge turgay


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL