Yaparsın Aşkım 3 Ocak Arabayı Kim Kazandı? Arabayı Kazanan Çift Kim Oldu?

Yaparsın Aşkım 3 Ocak Arabayı Kim Kazandı? Arabayı Kazanan Çift Kim Oldu?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox Tv ekranlarında yayınlanan yarışma programı Yaparsın Aşkım kaldığı yerden 3 Ocak itibariyle devam ediyor. 2. bölümü ile izleyici ile buluşacak olan yarışmanın ilk bölümü çok eğlenceli geçmiş ve 1 çift büyük ödül olan arabaya kavuşmuştu. Yaparsın Aşkım 3 Ocak kim kazandı? Arabayı hangi çift aldı? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım 3 Ocak Arabayı Kim Kazandı?

Fox ekranlarında yayınlanan yarışma programı Yaparsın Aşkım yeni bölümü ile 3 Ocak Çarşamba ekranlarda olacak. 1 Ocak günü kıyasıya bir mücadele yaşanmış ve yarışmayı Betül Soner çifti kazanmıştı. Betül ve Soner yarışmanın ilk arabasını almış ve bir ilkide gerçekleştirmiş oldular. Yaparsın Aşkımda merak edilen konulardan bir tanesi de 3 Ocak Çarşamba ekranlara gelen bölümde hangi yarışmacının yarışmayı kazandığıydı. Peki 3 ocak çarşamba hangi çift büyük ödül olan arabayı kazandı?

[mavitext]Yaparsın Aşkım Yarışma Formatı? Tıklayınız![/mavitext]

Yaparsın Aşkım’da Gülen-İskender, Nurcan-Murat, Ezgi-Serhat ve Duygu- Semih çifti yarıştı. Gülen ve İskender çifti 4 yıldır nişanlılardır. Gülen kıskanç olduğunu ve çaktırmadığını söyledi. Gülen İskender hakkında inanılmaz İnatçı olduğunu söyledi.  Ezgi ve Serhat ise 8 yıldır evliler. Ezgi eşini ilk olarak evli zannettiğinden bahsetti. İlk oyun öpücük oyunu oldu. 2. oyun 200 puanlık oyun oldu. İkinci oyunda ise eşlerden biri kulaklarını kapatıp eşinin ağzından çıkan kelimeyi bilmeye çalıştı. Bu oyunda Murat ve Nurcan 200 puan kazandı.

[pembetext]Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Yaparsın Aşkım’da Nurcan ve Murat nasıl tanıştıklarını anlattı. Düğünde tanıştıklarını söyledi. Nişanlı iken Nurcan hanıma Murat Bey kızdığı zaman çiçekler alırmış. Nurcan hanım arabayı alırsa satacağını söylüyor. Duygu ve Semih ise 2 aydır evli. Duygu hanım eşine evlenmeden önce bir çok kez test etmiş. 3 Oyun ise Tutarsın Aşkım oldu. 3. oyun öncesi Nurcan ve Murat çifti 300 puan ile liderliğini sürdürüyor. Yaparsın Aşkım 3 Ocak hangi yarışmacının kazanıp arabayı kazandığını buradan takip edebilirsiniz.

Yaparsın Aşkım’da finale Gülen İskender Ezgi Serhat çifti kaldı. Oyun bardak oyunu oldu ve 2 set yapan oyunu alıyor. İlk oyunu Gülen İskender çifti kazandı. İkinci oyunu erkekler oynadı. 2. oyunu ise Ezgi- Serhat çifti kazandı. Durum 1-1 oldu. 3. oyunu kazanan arabayı alacak. Yaparsın Aşkım 3 ocak yarışmasında arabayı alan çift Gülen- İskender oldu.

[mavitext]Yaparsın Aşkım İzlendi mi? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

Yaparsın Aşkım 3 Ocak Çarşamba Fragmanı

Etiketler: 3 ocak arabayı kim kazandı yaparsın aşkım 3 ocak kim kazandı yaparsın aşkım arabayı kim aldı 3 ocak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL