Yaparsın Aşkım 4 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Arabanın Sahibi Kim Oldu?

Yaparsın Aşkım 4 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Arabanın Sahibi Kim Oldu?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Ekranların klasikleşen yarışma programlarından Yaparsın Aşkım kısa bir aranın ardından yenilenen oyunları ve birbirinden iddialı yarışmacılarıyla tekrar yayın hayatına başladı. İlker Ayrık’ın başarılı sunumuyla ekrana gelen eğlence programında çiftler son model bir araba için kıyasıya mücadele veriyor.

Aile işi, eşli, bol oyunlu, eğlence ve rekabetin bir arada olduğu Yarışma Programı 4 mayıs Cuma akşamı kısa bir aranın ardından sevenleriyle buluştu. Yine birbirinden hırslı ve renkli isimlerin katıldığı yarışmanın bu hafta yayınlanan bölümünde kazanan kim oldu? Kimi zaman topuklu ayakkabılarla kimi zaman acı biberlerle verilen mücadele de kazanan kim oldu?

Gecenin hiç kuşkusuz en çok eğlendiren ve güldüren yarışmacıları Özcan ve Rabia oldu. Doğallıkları ve samimiyetiyle herkesi kendine hayran bırakan çift araba ödülünü kazanacak mı? Yoksa yarışmanın  azimli çiftlerinden Güllü ve Celal mi ödülün sahibi olacak? İbrahim ve Özlem mi? Elif ile İbrahim mi?

4 mayıs cuma Yaparsın Aşkım yarışmasının bu akşam oynanan bölümünde eğlenceli dakikaların ardından sadece bir çift hayallerinde ki arabaya kavuşacak. Yaparsın Aşkım 4 mayıs cuma kim kazandı sorusunun yanıtı Pelin ve İbrahim çiftinin olduğunu öğrendik.

Elif ve İbrahim çifti  topuklu ayakkabıyla en kısa sürede parkur tamamlayarak rekor kırdı.

Etiketler: yaparsın aşkım 4 mayıs arabayı kim kazandı yaparsın aşkım 4 mayıs kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL