Yaparsın Aşkım 6 Ocak Arabayı Kim Kazandı?

Yaparsın Aşkım 6 Ocak Arabayı Kim Kazandı?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox ekranlarının sevilen yarışma programı Yaparsın Aşkım İlker Ayrık’ın sunuculuğunda tüm hızıyla devam ediyor. Geçen bölümde eğlenceli dakikaların yaşandığı Yaparsın Aşkım yarışma programının 6 Ocak Cumartesi bölümünde arabayı kimin kazandığı merak konusu oldu. 6 Ocak Cumartesi arabayı kazanan çiftin kim olduğu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Yaparsın Aşkım 6 Ocak Arabayı Kim Kazandı?

Yaparsın Aşkım 6 Ocak yarışma programında Seda- Gürol, Buse- Osman, Gamze- Enes, Naz Çağatay çifti yarıştı. İlk oyun her zamanki gibi öpücük oyunu ile başlarken 2. oyun top oyunu oldu. Buse hanım romantik bir eşi olduğundan bahsetti. Eşinin çerez tabağının içinden tek taş ile evlenme teklifi ettiğini söyledi. Eşine aşık olduğunu gece uyurken duvarları Osman Osman diye yumrukluyormuş. Gamze hanım ise eşinin en güzel huyunun merhametli en kötü huyunun ise sinirli olduğunu söylüyor. Puan durumu Naz- Çağatay 100 puan, Seda- Gürol 100 puan, Buse- Osman o puan, Gamze Enes 300 puandadır.

[saritext]Yaparsın Aşkım Yarışma Formatı İçin Tıklayınız![/saritext]

Yaparsın Aşkım’da 3. oyunda lastik taşıma oyunu oynanacak. 14 lastiği bir yerden bir başka yere eşlerin belirlediği saniyede taşıyıp son atışı yapabilen oyunu kazanacak. Bu oyunu alan Final’e kalma yolunda önemli bir avantajı yakalayacak. Lastik oyununu Naz ve Çağatay kazandı ve finale kaldı. Çağatay bey kılıbıklık ile ilgili eşine hoşgörü göstermek ise evet ben kılıbığım dedi. Evde evde kendisinin dediklerinin olduğunu söyledi. Eşinden gizli bir iş yaparsa eşinin çok kızacağını söyledi.

[pembetext]Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Yaparsın Aşkım’da Osman Bey eşinin en güzel huyunun uyumasu en pis huyunun ise uyuması olduğunu söylüyor. En çok özür dileyen kimsenin kendisi olduğunu söylüyor. Enes Bey ise çeşitli yemek yemeyi seviyor. Her zaman çayı hazırdır. Bu yüzden eşine teşekkür ediyor. Yaparsın Aşkım 4. oyunda 120 saniyede eşinin söylediği sayıda cam kıracak. Bu oyunda bayanlar oynayacak. Buse ve Osman 4. oyunda başarılı olamayınca yarışmaya veda etti. Yaparsın Aşkım 6 Ocak arabayı kazanan çifti öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

[mavitext][/mavitext]Yaparsın Aşkım İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız!

Yaparsın Aşkım 6 Ocak Arabayı kazanan çift Seda – Gürol çifti oldu. Çifti tebrik ediyoruz.

Etiketler: 6 ocak arabayı kim aldı yaparsın aşkım yaparsın aşkım 6 ocak kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL