Yaparsın Aşkım 8 Ocak Arabayı Kim Aldı?

Yaparsın Aşkım 8 Ocak Arabayı Kim Aldı?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox Tv ekranlarının sevilen yarışma programı Yaparsın Aşkım 8 Ocak yeni yarışmacıları ile devam ediyor. Geçen bölümde bir arabanın daha verildiği yarışma şu an için haftada 3 kez yeni bölümü ekranlara geliyor. Yani her hafta 3 araba yarışmacılarla buluşuyor. Yaparsın Aşkım yarışmasında merak edilen konulardan bir tanesi ise 8 Ocak arabayı hangi çiftin aldığı oldu. 8 Ocak Yaparsın Aşkım arabayı alan çifti yazımızda bulabilirisiniz.

Yaparsın Aşkım 8 Ocak Arabayı Kim Aldı?

8 Ocak Yaparsın Aşkım ilk oyun öpersin aşkım oyunu ile başladı.  Emire – Samet, Esra- Tuncay, Semra- Alaaddin, Öznur-Onur çiftleri yarışacak. Emire hanım eşi Samet bey ile sürekli mesajlaştıklarını belirtiyor. 3 saat eğer eşine ulaşamasa mutlaka ararmış. Esra hanım ise Tuncay Bey’in ile ilgili olarak tavukları olduğu ve ayaklarına bebek ayakkabısı giydirip yarıştırıyor. Esra hanım çok kıskanç olduğundan bahsediyor. Eşinin telefonunda kendi parmak izi olduğunu söylüyor. 2. oyun iki direk arasına geçen eşler el ele tutuşarak bir direkte bulunan halkaları diğer direğe geçirecekler.

2. Oyunu Öznur ve Onur çifti kazanarak 200 puan hanelerine yazdırdı. Emire ve Samet çiftinin: 100 Esra ve Tunca çiftinin: 100 Semra Alaaddin çifti ise : 0 puandadır. Semra ve Alaaadin çifti 38 yıllık evlidir. Semra hanım aynı işyerinde çalıştıklarını ve fabrikada eşinin peşinden çok dolandığını söylüyor. Öznur hanım eşi Onur Bey’i çok kıskandığını söylüyor. İnternet çektiği yerde eşinin deplasmana gidebileceğini söylüyor. 3. oyun 300 puan değerinde oldu. 3. oyun Asarsın Aşkım oldu. 6 çorabı direklere eşlerinin belirlediği süre içerisinde asacaklar.

[mavitext]Yaparsın Aşkım Program Formatı İçin Tıklayınız![/mavitext]

Yaparsın Aşkım’da 3. oyunda heyecan içinde devam ederken Esra Tuncay çifti kuma yatarak oyun oynamayacak. Diğer rakipleri yapamazsa Tuncay ve Esra çifti 300 puanın sahibi olacak. Emire Samet çifti 164 saniyede oyunu bitirmeyi başardı. Eşinin tahmini 180 saniye idi. Semra Alaaddin çifti ise belirlenen saniyede 6 çorabı asamadı. Öznur ve Onur çifti ise belirlenen saniyede yapamadı. Emire Samet çifti 300 puanı alarak ilk finalist çift oldu. Yaparsın Aşkım 8 Ocak kazanan çift belli olduğunda buradan takip edebilirsiniz. Sizin favori çiftiniz hangisi? 

Yaparsın Aşkım 8 Ocak arabayı kazanan çift Emire Samet çifti oldu. Arabayı gelin arabası yapacaklar.

[pembetext]Yaparsın Aşkım İzlendi mi? Reyting Sonuçları?[/pembetext]

Yaparsın Aşkım 8 Ocak Fragmanı

Etiketler: 8 ocak pazartesi arabayı kim aldı yaparsın aşkım 8 oacak kim kazandı. yaparsın aşkım 8 ocak yarışmacıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL