Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Yarışmanın Yapıldığı Yer Neresi?

Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Yarışmanın Yapıldığı Yer Neresi?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox Tv ekranlarında 1 Ocak Pazartesi ekranlara gelen yarışma programı Yaparsın Aşkım ilk bölümü ile ekranlara geldi ve izleyicisi ile buluştu. İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumu ile ekranlara gelirken yarışmada çiftler kıyasıya yarışıyor. Finale iki çiftin kaldığı yarışmada finali kazanan çift büyük ödül olan arabanın sahibi oluyor. İzleyicileri ve yarışmacıları eğlendiren programın nerede çekildiği ise merak konusu oldu. Yaparsın Aşkım programının çekim adresi ile ilgili bilgiler yazımızda.

Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Yarışmanın Yapıldığı Yer Neresi?

Yaparsın Aşkım yarışma programı Pervasız Yapım Tan. Rek. Tic. Ltd. Şti tarafından yapımı gerçekleştirilen Red Seven Entertainment’e ait  MY MAN CAN Alman formatından uyarlanmıştır. İlk bölümü ile izleyicileri ve yarışmacıları eğlendiren yarışma programının nerede çekildiği ise merak konusu oldu. Yarışmanın nerede çekildiği yönünde resmi bir açıklama gelmedi. Ancak yarışmayı yapan Pervasız Yapım’ın paylaştığı fotoğraflarda yarışmanın yapımın bulunduğu yerde yapıldığı öne sürülüyor.

Yaparsın Aşkım öncelikle İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’da ise Pervasız Yapım veya Fox Tv’nin binasında çekimlerinin yapıldığı düşünülürken Pervasız Yapım’ın paylaştığı İnstagram fotoğraflarında adres olarak Pervasız Yapım’ın adresi gösteriliyor. Pervasız Yapım’ın adresi ise internet sitesinin iletişim bilgilerinden ulaştığımız bilgilere göre Beylerbeyi Mh. Abdullahağa Çeşmesi Sk. 5/A, 34676 Üsküdar / İstanbul olarak yer alıyor. Öncelikle şunu söylemek gerekirse yanlış bir yönlendirme olmasın. Pervasız Yapım’ın internet adresinden telefon numaralarına ulaşabilir ve yarışmanın nerede çekildiği yönünde bilgiler alabilirsiniz. Tabi ki bu bilgileri vermek Pervasız Yapım şirketine aittir.

[mavitext]Yaparsın Aşkım Yarışma Formatı ve Başvuru Formu? Tıklayınız![/mavitext]

Siz yeni yarışma programı Yaparsın Aşkım’ı nasıl buldunuz? Sizce bu yarışma programı tutar mı? İzlenir mi? Bu konudaki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Yaparsın Aşkım Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız![/mavitext]

Yaparsın Aşkım Fragmanı

Etiketler: yaparsın aşkım çekim yeri yaparsın aşkım nerede çekiliyor yaparsın aşkım yarışmacılar nerede yarışıyor


Yorumlar

  • sevgûl kızılkan mesut kızılkan

    ı

  • Anonymous

    istanbulda oturuyor iki cocuk var

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL