Yaparsın Aşkım İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları? Erken Final mi Yapacak?

Yaparsın Aşkım İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları? Erken Final mi Yapacak?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox Tv ekranlarında Pazartesi günü izleyici ile buluşan yarışma Yaparsın Aşkım ilk bölümü ile izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. İlk bölümü sona eren yarışmanın en çok merak edilen tarafı ise izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları oldu. Yaparsın Aşkım yarışma programının izlenip izlenmediği ile rayting sonuçları hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Fox ekranlarında İlker Ayrık’ın sunumu ile ekranlara gelen yarışma programı Yaparsın Aşkım’da Ecenur ve Cemil ile Naomi ve Serhan, Betül ve Soner son 3’te finale kalmak için yarıştı ve finalistler Ecenur ve Cemil ile Soner ve Betül oldu. Yarışmanın finalinde kimin kazancağı merak konusu olurken Yaparsın Aşkım’ın 1 Ocak yayınlanan ilk bölümü ile ne kadar izlendiği merak konusu oldu. Yaparsın Aşkım’ın izlenme oranları geldiğinde yazımızda bulabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım Pazartesi günleri yarışma olarak bir rakibi bulunmuyor. Ancak dizilerde ciddi rakipleri var. Söz, Çukur, Siyah Beyaz Aşk ve Kırgın Çiçekler gibi reytingleri yüksek diziler yarışmanın izlenmesinin önüne geçebilir. İlk bölümünde bu dizilerin yeni yıl nedeniyle yayınlanmaması programın izleyici çekmesine yardımcı olup iyi bir reyting alacağı şeklinde yorumlandı. Diğer haftalarda ise nasıl bir reyting alacağı merak konusudur. İlk bölümleri ile iyi bir izlenme alacağını düşünüyorum. Ancak ilerleyen zamanlarda reytingleri düşebilir. İzleyiciler yarışmaya Ben Bilmem Eşim Bilir’den aşina oldukları için zaman içinde sıkılabilirler bu da yarışmanın bazı değişikler yapmasına neden olabilir.

[mavitext]Yaparsın Aşkım Yarışma Formatı? Tıklayınız![/mavitext]

Tüm bu gelişmelerden sonra Yaparsın Aşkım izleyiciyi kaybederse erken final bile yapabilir. Tabi ki bu yorumlar için daha erken. Öncelikle yarışmanın yarın alacağı reyting sonuçlarına bakmak gerekiyor. 2 Ocak’ta belli olacak reyting sonuçlarından sonra  gerekli değerlendirme de bulunacağım. Siz yarışmanın izlenip izlenmeyeceği konusunda ne düşünüyorsunuz? Yaparsın Aşkım yarışmasını nasıl buldunuz? Bu yöndeki duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yaparsın Aşkım 1 Ocak reytingleri için sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Yaparsın Aşkım Reyting Sonuçları

Yaparsın Aşkım dizilerin olmadığı 1 Ocak Pazartesi Türk halkı tarafından ilgiyle takip edildi. Total (6,96) ve AB (6,11)’de aldığı reytinglerle 2. olurken ABC1’de 6.64 reytingle 1. oldu. Bu sonuçlarla iyi bir reyting alan yarışmanın Çarşamba reytingleri merak konusu oldu. Yaparsın Aşkım bu reytinglerle bir çok diziyi de tahtından edecek. Çarşamba Meryem dizisini geçeceğini düşünüyorum. İlker Ayrık’ın bu sonuçlarda etkisi büyük. Siz Yaparsın Aşkım’ın bu sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz?

[pembetext]Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

 

Etiketler: yaparsın aşkım arabayı kim ladı yaparsın aşkım erken final mi yaparsın aşkım izlendi mi yaparsın aşkım kim kazandı yaparsın aşkım reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL