Yaparsın Aşkım Yarışma Formatı? Sunucusu? Başvuru Formu?

Yaparsın Aşkım Yarışma Formatı? Sunucusu? Başvuru Formu?

Yazar: Emre Yaparsın Aşkım

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni yarışma programının ismi belli oldu. Yaparsın Aşkım yarışma programını İlker Ayrık sunacak. Daha önce Kanal D ekranlarında Ben Bilmem Eşim Bilir yarışma formatını sunan sunucu şimdi de  Fox Tv için Pervasız Yapım Tan. Rek. Tic. Ltd. Şti tarafından yapımı gerçekleştirilen Red Seven Entertainment’e ait  MY MAN CAN Alman formatı olan yarışmayı sunacak. Yarışma başvuru koşulları ve yarışma başvuru formu için Fox Tv internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Yaparsın Aşkım Yarışma Sunucusu İlker Ayrık Kimdir?

İlker Ayrık 1979 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Bir abi ve bir ablası bulunuyor. Babası 9 yaşında iken hayatını kaybetmiş. Lise son sınıfta okul tiyatrosu ile tanışınca oyucu olmaya karar verir. 1997 yılında İstanbul’a gelen oyuncu Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim alan oyuncu Müjdat Gezen Eğitim Merkezi’ne girdi.

Müjdat Gezen Eğitim Merkezi’nden 4 sene sonra mezun olan sunucu Pervasız Tiyatro’yu kurdu. 2000 yılından itibaren tiyatro, dizi ve sinema’lar da rol aldı. 2009 yılında ise Geniş Aile dizisi ile beğeni topladı. 2012 yılında ise Seksenler dizisindeki Çağatay rolü ile çok daha beğeni topladı ve tanındı. 2012 yılında ise Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması sunuculuk adına önemli bir adım attı. Sonrasında Çakallarla Dans isimli sinema filmi ile ekranlara geldi.

[mavitext]Yaparsın Aşkım Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Yaparsın Aşkım başvuru formu için adres : https://www.fox.com.tr/Yaparsin-Askim/ekstra/22/Basvuru-Formu

[pembetext]Yaparsın Aşkım İzlendi mi ? Reyting Sonuçları İçin Tıklayınız![/pembetext]

İlker Ayrık 2009 yılında Sanem Ayrık ile evlendi ve bir çocuğu var. İlker Ayrık Yapışık Kardeşler isimli sinema filmi ile ekranlarda boy gösterdi. Yaparsın Aşkım’da 4 çift arasında kıyasıya bir mücadele yaşanıyor ve 2 çift finale kalıyor. Finalde ise kazanan çift büyük ödül olan arabanın sahibi oluyor. Ünlü sunucuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Stil Avcıları Yarışma Programı? Tıklayınız![/mavitext]

Yaparsın Aşkım Fragmanı!

Etiketler: yaparsın aşkım program formatı yaparsın aşkım sunucusu yaparsın aşkım yarışma kuralları


Yorumlar

  • Mustafa Beyazgül

    KaTilmak istim hic arabam olmadi bir aRabam olsun allahbin izliylen 0530 935 69 81

  • çalışkan

    7 defa başvuru yaptım ama hala sonuç yok lütfen olumlu veya olumsuz cevap verin fox tv arıyorum sonuçlar için ama açılmıyor .telefonlarımız.

  • Gülşen yaşar

    Basvuru yapmak istiyorum

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL