Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncu Kadrosu, Full Cast Listesi!

Kanal D için hazırlanan yeni günlük dizi bahar ayları içerisinde yayınlanmaya başlayacak. Dizinin sektörde iz bırakacağı söyleniyor. Yaralı Kuşlar(Wounded Birds) oyuncu kadrosu ve detayları sizler için yazımızda.

Yaralı Kuşlar dizisi Elif dizisinin de yapımcısı olan İnci Gülen Oar’ın yeni şirketi Stellar Yapım tarafından hazırlanıyor. Günlük dizi olarak ekranlara gelecek olan dizinin dağıtımını Eccho Rights şirketi yapacak. Şirketin genel müdürü Malmborg şu açıklamayı yaptı;

Genel Müdür Fredrik af Malmborg diziyle ilgili “Uluslararası başarıya sahip bir yapımcının yeni dizisini görmekten dolayı çok heyecanlıyız. Prodüksiyon aşamasında olsa da diziye olan ilgili şimdiden çok yüksek,” dedi. Dizinin oyuncu kadrosuda kesinleşmeye başladı.

Dizinin başrol oyuncusu olarak daha önce Erkenci Kuş dizisinde İtalyan Fabri karakterini canlandıran oyuncu Özgür Özberk ile anlaşıldığı gelen bilgiler arasında. Diğer oyuncularla ilgili çalışmaların sürdüğü ve kısa bir süre içerisinde diğer oyuncuların da netlik kazanacağı bilgisi kulislere düştü. Dizinin oyuncuları ile bilgiler yazımıza eklenecektir.

Yaralı Kuşlar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde, Gizem ArıkanEmre Mete SönmezAli Yasin ÖzegemenAyşen İnciÖzgür ÖzberkElif ErolUtku Çorbacı ve Cemre Melis Çınar’ın olduğu Yaralı Kuşlar Kanal D’ de ekrana gelecek.