Yarım Dizisi Nerede Çekildi? Dizi Setine Nasıl Gidilir? Dizinin Çekildiği Mekanlar

Yarım Dizisi Nerede Çekildi? Dizi Setine Nasıl Gidilir? Dizinin Çekildiği Mekanlar

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Televizyon ekranlarında yayınlanan Yarım Dizisi adını duyurması ile birlikte dizi seti merak edilmeye başlandı. Güçlü kadrosuyla dizi daha ilk bölümden büyük bir ilgi ve alaka ile takip edilirken dizinin geçtiği mekanlar izleyiciler tarafından sorulmaya başladı. Başrollerinde Fikret Kuşkan ve Fırat Temir gibi önemli isimlerin yer aldığı Yarım Dizisi nerede çekildi, dizi seti nerede kuruldu merak edilen ayrıntılar haberimizde.

Alışılagelmişin dışında bir senaryoya sahip olan Yarım Dizisi nerede çekiliyor?, Yarım dizisi oyuncuları kimler sorularının cevaplarını sizler için derledik. Fırat Temir in kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen Yarım dizisi Hollywood’da ödül almış bir senaryoya sahip. Oyuncu kadrosu da bir o kadar kaliteli olan Yarım Dizisinin nerede çekildiğini merak eden izleyiciler, sete gitmek isteyenler için tam adres vermek isteriz fakat çekimlerin rahatlıkla yapılması için bu bilginin gizli tutulmasının daha doğru olduğunu düşünüyoruz.

Yarım dizisi şu an için nerede çekildiği net olmamakla birlikte dizinin konusundan da anlaşılacağı üzere çekimlerin Gölcük’te yapılması planlanıyor. 17 Ağustos depremini anlatacak olan Yarım Dizisi çekimleri için de 17 Ağustos 1999 yılında Gölcük’te yıkılmış olan, depremin etkisi altında kalan birçok mekan seçilip çekimler orada yapılacaktır. Daha sonra İstanbul’un belli semtlerinde de Yarım dizisi çekimleri yapılacağı gelen haberler arasında.

Yarım Dizisi Rüzgar Kim? Fırat Temir Kaç Yaşında Sevgilisi Var mı İnstagram Hesabı

Yarım dizisinde başrol oyuncularından olan rüzgar karakterinin yaşadığı ve hala etkisinden kurtulamadığı olaylar anlatılacaktır. Rüzgar yani Fırat Temir Tramva sonrası stres bozukluğu ile hayatına devam etmek zorunda kalmış yaşadığı bu doğal afeti bir türlü kafasından atamamıştır.

Yarım dizisi konusu oyuncu kadrosu dizide çalan şarkılar ve tüm ayrıntıları dizi başladığında sitemizdeki güncellenmiş haberlerden takip edebilirsiniz. Yarım dizisi tanıtım fragmanı yayınlanınca haberimizde yayınlanacaktır.

Etiketler: YARIM DİZİSİ DİZİ SETİ NEREDE YARIM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLDİ YARIM DİZİSİ TANITIM FRAGMANI


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL