Yarına Tek Bilet Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Yarına Tek Bilet Konusu Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Netflix dizi ve film platformu yine kendinden bahsettirecek ve çok izlenen bir yapıma imza attı. Netflix’te yayımlanan Yarına Tek Bilet isimli yerli film çok fazla izlenildi ve çok fazla beğenildi. İzleyiciler tarafından özellikle filmin konusu çok beğenildi. Sizler için Yarına Tek Bilet filmini detaylı bir şekilde araştırdık. Peki Yarına Tek Bilet konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir?

Yarına Tek Bilet Filminin Konusu ve oyuncuları

Netflix’in en çok izlenen yerli filmlerinden biri olan Yarına Tek Bilet filminin konusu nedir? Film, aynı kompartımanda yolculuk eden 2 kişinin diyaloglarını, aşkını ve yolculuğun sonunda birleşecekleri aynı hikayeyi anlatıyor. Kişiler bu kompartımanda aşkı, acıyı, geçmişi ve geleceği birbirlerine anlatıyorlar. Ancak filmin sonu hiç tahmin edilemeyecek bir şekilde son buluyor. Peki filmin oyuncuları kimler?

Dilan Çiçek Deniz

Yarına Tek Bilet filminin başrollerinden biri olan ünlü manken Dilan Çiçek Deniz, 1995 yılında Sivas ilinde dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu aslında mankendir ancak oyunculukta da oldukça başarılır. Oyuncunun anne ve babası öğretmendir. Oyuncu, 2014 yılında Elidor Miss Turkey isimli güzellik yarışmasını 2. Olarak bitirmiştir.

Metin Akdülger

Yarına Tek Bilet filminin bir diğer başrol oyuncusu ünlü ve yakışıklı oyuncu Metin Akdülger’dir. Oyuncu, 1988 yılında Bursa ilinde dünyaya gelmiştir. Oyuncu, eğitimini Koç Üniversitesi’nde almıştır ve lise yıllarından beri tiyatroya büyük bir ilgisinin olduğunu söylemektedir. Oyuncu, 2012 yılında Craft Tiyatro ekibine dahil olmuştur ve profesyonel oyunculuk kariyeri burada başlamıştır.

Etiketler: yarına tek bilet yarına tek bilet konusu yarına tek bilet oyuncuları


Yorum yaz