Yasak Elma 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Yayın Tarihi

Yasak Elma 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon Yayın Tarihi

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox ekranlarında kısa süre önce yayın hayatına başlayan ve yakaladığı başarıyla adından söz ettiren Yasak Elma 4 haziran pazartesi sezon finali yapıyor. Farklı konusu ve kaliteli oyuncularıyla ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Yasak Elma dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? 2018-2019 yeni sezon yayın tarihi nedir?

Dizinin tanıtım teaserlerini izlediğimizde hepimiz bu dizi tutmaz yorumunu mutlaka yapmışızdır. Fakat dizi, başladığında ne kadar sürükleyici ve başarılı bir proje olduğunu gösterdi.

Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Şevval Sam ve Talat Bulut gibi kaliteli oyuncu kadrosuyla dizi pazartesi akşamlarımızın vazgeçilmezi olmayı başardı. Hem de Çukur ve Söz gibi dişli rakiplerine rağmen. Dizide zengin kız fakir erkek olayının dışında bir hikaye izliyoruz. Mantık aynı fakat anlatım çok farklı.  Alihan ve Zeynep’in inişli çıkışlı aşk yaşantısı ve Yıldız ve Ender’in güç yarışı ister istemez bizi içine çekmeyi başardı.

Yasak Elma dizisi 2. sezon onayı almayı başardı. Ve 4 haziran pazartesi 12. bölümüyle ekranlara kısa bir ara verecek. Dizinin tutkunları şimdiden Yasak Elma 2. sezon ne zaman başlayacak sorularını sorgulamaya başladı.

Dizinin son 3 hafta reyting sonuçlarına bakıldığında dizinin 2. sezon devam onayı alması kaçınılmaz oldu.

Yasak Elma 14 mayıs 9. bölüm reyting sonuçlar= 6.00 3. sıra

Yasak Elma 21 mayıs 10. bölüm reyting sonuçları: 5.80 4. sıra

Yasak Elma  28 mayıs 11. bölüm reyting sonuçları : 6.86 2. sıra

Yasak Elma maksimum izleyici sayısı 5.54 milyon gibi ortalamanın üstünde bir sayıya ulaşmayı başardı. Ortalama 4.5 milyon izleyici tarafından tercih edilen Yasak Elma son zamanların iyi çıkış yapan dizileri arasında yer alıyor. Bu yüzden dizinin yeni sezon yayın tarihi izleyiciler tarafından araştırılıyor.

Yasak elma 2018-2019 yeni sezon yayın tarihi olarak Eylül ayının 3. haftası olması bekleniyor. Yasak Elma 2. sezona büyük bir ihtimal 20 eylül pazartesi başlayacak. 

Etiketler: yasak elma 2. sezon ne zaman başlayacak yasak elma yeni sezon ne zaman başlayacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL