Yasak Elma 26 Kasım Pazartesi 24. Bölümde Neler Olacak? 24. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 26 Kasım Pazartesi 24. Bölümde Neler Olacak? 24. Bölüm Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yasak Elma dizisi yayınlandığı günden itibaren çizgisini ve konusunu bozmadan devam eden entrika yüklü bir proje olmaya devam ediyor. Yasak Elma dizisi 26 Kasım 24. bölüm neler olacak? 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı soruları dizi biter bitmez izleyenler tarafından merak edildi. İşte Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma 24. bölüm Fragman özeti ve tüyoları…

Yıldız’ın hamile olması herkesin zerinde şok etkisi yaratmış ve Ender’in tam Yıldız’dan kurtulduğunu düşündüğü anda bomba etkisi oluşturmuştur. Fakat Ender ne olursa olsun planlarına devam etmiş ve Halit’in Yıldız’la ilgili tüm gerçekleri öğrenmesini sağlamıştır. Yıldız Halit’in bebeğini taşıdığı için oldukça şanslı olduğunu düşünürken Ender tüm kozlarını kaybetmiştir.

Yıldız Halit’ oynadığı oyunun gerçek çıkmasının şaşkınlığını ve mutluluğunu üzerinden atamazken kardeşinin yanında olmak zorundadır.

Diğer taraftan Alihan’ın bindiği uçak radarda rotasını kaybetmiş ve kendisine ulaşılamamaktadır. Büyük bir tehlikenin içinde olan Alihan’ın hayatta olup olmadığı ise herkes tarafından merak edildi. Fakat izleyenlere güzel haberi verelim Alihan hayatta kalmayı başaracak. Bu gerçeğin ortaya çıkması için izleyenlerin bir kaç bölüm daha beklemesi gerekecek.

Yasak Elma dizisinde heyecan gün geçtikçe artıyor. Ender’in Yıldız’ı alt etmek için yeni planı ne? Alihan ne zaman kurtulacak? Tüm bu soruların yanıtı ilerleyen bölümlerde izleyenlerin karşısında olacak.

Etiketler: yasak elma 24. bölüm neler olacak yasak elma 26 kasım neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL