Yasak Elma 3. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi 3. Bölüm Fragmanı!

Yasak Elma 3. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi 3. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma tüm heyecanı ile pazartesi günleri devam ederken dizide işler ilk bölüm itibari ile karışmaya başlamıştı. Yasak Elma dizisinin 26 Mart Pazartesi günü yayınlanan 2. bölümü ile ekranlara gelen dizinin 3. bölümü merak edildi. Yasak Elma 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 3. bölümde neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma 3. Bölüm Özeti? 2 Nisan Pazartesi 3. Bölüm Fragmanı!

Fox ekranlarında pazartesi günleri yayınlanmaya başlayan ve büyük ilgi gören Yasak Elma dizisinde 3. bölüm özeti yayınlanıncaya kadar bizler dizimizde neler oluyor bir bakalım ve 3. bölümde neler olabilir bu konuda düşüncelerimizi paylaşalım. Ayrıca dizinin 3. bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizde bulabilirsiniz. Yasak Elma dizimizde Zeynep ile Yıldız orta halli bir hayat sürmekte ve Zeynep şirkette çalışmaktadır.

Yasak Elma’da bir şirketimiz ve şirkettin yeni sahipleri Alihan ve Talat vardır. Talat’ın eşi Ender ise zengin bir hayatın içinde yaşarken bu hayat ona yetmemiş ve kocası Talat’an boşanıp ünlü estetik doktoru Sinan ile evlilik hayalleri kurmaktadır. Bunun yolu ise eşi Talat’ın kendisini başka bir kadın ile aldattığını ispatlayıp yüklü miktarda para koparmayı planlamaktadır. Bunun için sevgilisinden yeni ayrılmış ve kafası çokça karışmış zengin olma hayali kuran Yıldız’ı bulmuştur. Yıldız’ı evine Talat’ın diyetisyeni olarak alır. Sonrasında ise Yıldız’a eşi ile kırıştırmasını bir anlamda sevgili olmasını ister.

[saritext]Yasak Elma 2. Bölüm Çalan Şarkı Sözü? Tıklayınız![/saritext]

Ender’in bu isteği Yıldız’ı ilk başta korkutsa da sonrasında zengin olma adına kabul eder. Yıldız zenginler gibi giyinip onların yediklerinden yemek, gezdiği yerleri gezmek kısaca lüks hayat yaşamak istemektedir. Diğer yandan Zeynep ise şirketin yeni sahibi tarafından kovulur. Sonrasında işe alınır ve şirket sahibi Alihan ile arasında bir etkileşim olur. Dizide Alihan Zeynep’ten kaçsa da aşk bacayı sarmak üzeredir. Anlayacağınız ilk çiftimiz Alihan ve Zeynep olacak. Hatta ilerde onlara AlZey diyebiliriz.

Yıldız ise Ender’in teklifini kabul etmiştir ve uygulamaya koymuştur. Bu arada Sinan’ın Ender’in sevgilisi olduğunu öğrenir ve daha büyük oynamaya karar verir. Ender’in teklifini kabul etseydi şimdi kazanacağından daha az parası olacaktı. Talat’a Ender’in planları hakkında bilgi verir ve Sinan’ı söyler. Talat ise adamlarına Sinan’ı yakalatırken Ender’e ise büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Peki bundan sonra ne olabilir? Benim düşüncem bundan sonra Talat’ın Ender’den boşanacağı ve Ender’in ise intikam için Yıldız ile uğraşacağı yönünde. Zeynep ile Alihan ise sevgili olacaklar ancak onların arasına da kara kediler girecek. Siz senaryo yazsaydınız bu bölümden sonra yukarıdaki bilgilerden yola çıkarak 3. bölümde neler yazardınız?

Yasak Elma 3. bölümde Halit Ender’i eski fakir mahallesine gönderir. Ender ise intikam için hayata yeniden başlayacaktır. Yıldız ve Halit’in hayatı tehlikede olabilir. Yıldız ve Halit Ender’in planlarını fark edecek mi?

[mavitext]Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Yasak Elma 3. Bölüm Fragmanı

Etiketler: yasak elma 2 nisan pazartesi neler olacak yasak elma 3. bölüm fragmanı yasak elma 3. bölüm özeti yasak elma özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL