Yasak Elma Alihan Öldü Mü? Ölecek Mi? Yaşıyor Mu? Dizden Ayrılacak Mı?

Yasak Elma Alihan Öldü Mü? Ölecek Mi? Yaşıyor Mu? Dizden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yasak Elma dizisi son bölümde Alihan çıktığı uçak yolculuğunda beklenmeyen bir kaza yaşamış ve hayatı tehlike altına girmiştir. Yasak Elma Alihan ölecek mi öldü mü sorusu da herkes tarafından hafta boyunca merak edildi ve araştırıldı.

Dizinin ana kahramanlarından biri olan ve Zeynep’le yaşadıkları aşk izleyici kitlesi tarafından oldukça favori  gösterilen çiftin son bölümlerde arası düzelmiş ve aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam etmişlerdi. Alihan’ın bindiği uçağın radarda kaybolması sonucunda Zeynep büyük bir üzüntü yaşar. Alihan’ın geri döneceğine ve yaşadığına inanmak isteyen Zeynep’in en büyük destekçisi ise ablası Yıldız’dır.

Yasak Elma dizisinin ana kahramanı Alihan ölmeyecek. Alihan ve Zeynep arasındaki aşkın dolu dizgin devam etmesi zaten dizi formatı gereğince beklenemezdi. Buna bir heyecan ve merak katılması gerekiyordu. Bu da karakterlerden birinin canını tehlikeye atıp izleyenleri ekrana bağlamakla olabilirdi.

Alihan’ın bindiği uçağın radarda kaybolması sonucunda hayatı tehlikeye girmiştir fakat ölmeyecektir. Alihan bir süre ortalıktan kaybolacak ve Zeynep ile birlikte izleyici de merakla Alihan’a ne olduğunu bekleyecek.

Yasak Elma dizisi iki farklı çift etrafında dönen entrikaları konu alıyor. Bir tarafta Yıldız-Halit ve Ender üçlüsü diğer tarafta Zeynep ve Alihan çiftinin gel gitlerle dolu ilişkisi. Yasak Elma dizisi Alihan öldü mü? Ölecek mi? Alihan Yaşıyor mu? sorularını sizler için yanıtladık.

Konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: yasak elma alihan öldü mü yasak elma alihan yaşıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL