Yasak Elma Asuman Kim? Zeynep ve Yıldız’ın Annesi Kimdir?

Yasak Elma Asuman Kim? Zeynep ve Yıldız’ın Annesi Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yasak Elma 8. Bölümde diziye sürpriz bir karakter dahil oluyor. Yıldız’ın evlenme kararını alan annesi İstanbul’a geliyor. Peki diziye Yen’i bölümde katılan Zeynep ve Yıldız’ın annesi Asuman kim? Karaktere hangi oyuncu hayat veriyor? İşte ayrıntılar…

Kısa sürede büyük çıkış yakalayan Yasak Elma dizisi sıra dışı konusu be muhteşem oyuncu kadrosuyla beklentinin üzerinde bir başarı sağladı. Dizinin heyecanı giderek artarken diziye yen’i oyuncular da katılmaya devam ediyor. İşte Zeynep ve Yıldız’ın annesi Asuman’ı İstanbul’a kızlarının yanına getiren sebep.

Yıldız Halite alttan alttan empoze ettiği evlenme tekliğini sonunda almıştır. Artık hayallerindeki hayatı yaşamaya çok yakındır. Zeynep’le bu konuşa karşı karşıya gelse de Yıldız kararından vazgeçmez. Ve Yıldız’ın evlenme haberini alan annesi Asuman İstanbul’a kızlarının yanına gelir. Asuman’ın gelmesi dizide dengeleri nasış değiştirecek? Asuman Yıldız’ın evlenme kararına nasıl bir tepki verecek?

Diziye 7 Mayıs pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümde dahil olan Asuman karakterine hayat veren oyuncu Melisa Doğu’dur. Yasak Elma Melisa Doğu kim? İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1981 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuarı tiyatro bölümümden başarıyla mezun olmuştur. En son Ateş Böceği dizisinde Nisan rolüyle izlediğimiz tecrübeli oyuncu hafızalarımıza Kocamın Ailesi Fulden Karakteriyle kazanmıştır. Oyunculuğun yanı sıra eğitmen ve oyuncu koçu olarak da görev yapıyor.

Arka Sokaklar dizisinde Pervin rolüyle izleyici karşısında çıkan Melisa Doğu, Yasak Elma dizisiyle tekrar kamera karşısında geçiyor. 14 yaşında modellikle başlayan kariyeri şimdilerde oyunculukla devam ediyor. Tiyatro ve sanat aşığı biri olduğunu dile getiren oyuncu özgürlüğüne düşkün ve evlenmeyi düşünüyor.

Etiketler: yasak Elma Asuman kim yasak elma Yıldız'ın annesi kim yasak Elma Zeynep'in annesi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL