Yasak Elma Cem Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Yasak Elma Cem Kim? Gerçek Adı, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox TV’nin en iddialı yeni sezon dizisi Yasak Elma oyuncu kadrosunu genişleterek yayın hayatına devam ediyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizinin rakipleri çok dişli olmasına rağmen reytinglerde ilk üç program arasına girmeyi başarıyor. Diziye yeni dahil olan Cem karakteri de ilgiyi üzerine çekerek dizinin en çok konuşulan ismi oldu. İşte Yasak Elma Cem kim? Gerçek adı  ve oynadığı diziler ne?

Yasak Elma Cem karakterinin dizideki yerini ve rolünü açıklamak için geçen hafta neler olduğunu hatırlayalım. Alihan, Yıldız’ın Halit’le evlendiğini öğrenince onunla ilgili şüpheleri artmaya başladı. Herkes gibi  Zeynep’in zengin koca avcısı olduğunu düşünmeye başladı. Ve bu düşüncelerle başa çıkamayan Alihan Zeynep’ten ayrılmaya karar verdi. Ve Zeynep’i yaralayan bir vedayla onu terk etti.

Zeynep ve Alihan cephesinde yaşananlardan sonra dizide heyecanı artıracak yeni bir karakter diziye dahil oluyor. Yasak Elma 10. bölümde Gün Akıncı Cem karakteriyle izleyici karşısına çıktı. Alihan’ın şirketine yurt dışından gelen Cem, Zeynep’le yakınlaşmak isteyince Alihan cephesinde ortalık fena karışacak. Zeynep’i terk eden Alihan onu bir başka adamla görmeye tahammül edemeyecek, Cem karakterinin diziye dahil olmasıyla kıskanç bir Alihan izleyemeye devam edeceğiz.

Yasak Elma Cem kimdir sorusunu yanıtladıktan sonra bu role hayat veren genç ve yakışıklı oyuncu Gün Akıncı’yı tanıyalım. Gün Akıncı; 21 Eylül 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden başarıyla mezun olmuştur.

15 yaşından itibaren basketbol oynayan Gün Akıncı, 18 yaşındayken Efe’in pilot takımı Pertevniyal’in A takımı kadrosuna kadar yükselmiş fakat  yaşadığı talihsiz bir sakatlıktan dolayı bırakmak zorunda kalmıştır. Düzgün fiziğinin verdiği avantajı kullanarak modellik yapmaya başlamıştır. Sonrasında rotasını oyunculuğa çevirmiş ve oyunculuk üzerine profesyonel eğitimler almaya başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Fox Tv’de yayınlanan, başrolü Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen’in paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisinde Yusuf karakteriyle yaşamıştır. Ardından Nescafe reklam filminde rol almıştır. 1.83 boyunda ve 77 kg ağırlığındadır.

Şimdilerde Yasak Elma Cem karakteriyle izleyici karşısına çıkan oyuncu herkes tarafından merak edildi ve sorgulandı. Yasak Elma Cem kim? sorusunu merak eden takipçiler için paylaştık. Konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Gün Akıncı instagram hesabı: @akincigün

Etiketler: yasak elma cem kim yasak elma cemin gerçek adı ne yasak elma cemin oynadığı diziler ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL