Yasak Elma Dila Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi, Yaşı

Yasak Elma Dila Kimdir? Gerçek Adı, Sevgilisi, Yaşı

Yazar: Emre Yasak Elma

Medyapım imzalı Yasak Elma’ya taze kan gelmeye devam ediyor. Diziye en son Dündar karakteri katılmıştı. Şimdi ise Dündar’ın kardeşi Dila karakteri dizinin 36. Bölümü ile ekranlara gelecek. Peki Dila kimdir, gerçek adı ne, oynadığı diziler…

Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Sevda Erginci, Onur Tuna ve Şafak Pekdemir gibi ünlü isimleri buluşturan Yasak Elma Pazartesi akşamlarının sevilen dizileri arasında. Seyirciden gördüğü ilgi ile yoluna devam eden diziye senaryo gereği yeni yüzlerde dahil oluyor.

Diziye en son giriş yapan Dündar karakteri Zeynep’e aşık olarak dizide ilginç gelişmelerin başlamasına neden olmuştu. Şimdi ise Dündar’ın kardeşi Dila aynı etkiyi yapacak gibi. Dila karakterini Belinay Sandıkçı canlandıracak. Belinay Sandıkçı kimdir, yakından tanıyalım…

Hasan Güngör ajansına bağlı olarak kariyerine devam eden Belinay, 2002 yılında doğmuştur. No10Studios’da oyunculuk eğitimi almış ve ilk defa vodafone reklamında oynamıştır.  İstanbul doğumlu olan Belinay Sandıkçı, 1.74 cm boyunda ve 58 kilo ağırlığındadır. Sektörde yeni olduğu için ilk dizisi Yasak Elma olmuştur.

İstanbul’da 2002 yılında doğan güzel oyuncu Beyoğlu semtinde bulunan No10Studios akademide oyunculuk eğitimi almış ve bu alanda kendisini geliştirmiştir. Güelliği ve performansı ile sektörde aranan yüzler arasına girmesi büyük ihtimaldir. Kendisine kariyerinde başarılar dileriz.

Yasak Elma Dila(Belinay Sandıkçı) Resimleri

Etiketler: yasak elma dila kim Yasak elma Dila’nın gerçek adı Yasak elma dündar’ın kardeşi kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL