Yasak Elma Dizi Kıyafetleri Nelerdir? – İşte En Beğenilen Yasak Elma Kıyafetleri

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri Nelerdir? – İşte En Beğenilen Yasak Elma Kıyafetleri

Yazar: Emre Dizi Kıyafetleri

Bol entrikalı Yasak elma dizisinde entrikanın yanı sıra dizi karakterleri de adeta bir şıklık yarışı içerisinde. Podyumlardan fırlamış gibi gözüken oyuncuların da haliyle Yasak Elma dizi kıyafetleri sıklıkla konuşuluyor. Öncelikle belirtmek gerekir ki yasak Elma oyuncuları gerçekten kaliteli ve pahalı giyiniyorlar. Tabii kıyafetlerin fiyatları da aynı oranda değişiyor. Sizler için Yasak Elma dizi kıyafetlerini bir bir bulduk. İşte Yasak Elma dizi kıyafetleri:

1-    Yıldız Karakterinin Kaya’nın Doğum Günü Partisinde Giydiği Elbise

 

Yıldız karakterinin Kaya karakterinin doğum günü partisinde giydiği payetli elbise dizinin en beğenilen kıyafetlerinden biri oldu. Selim Baklacı imzalı elbise şu an 629 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. Eğer elbiseyi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

2-    Yıldız Karakterinin Giydiği Mor Mini Elbise de Çok Araştırıldı.

Yıldız karakterinin giydiği mor ve mini elbise de Yıldız’ın bugüne kadar giydiği en sevilen elbiselerden biri. Elbisenin markası Exquise. Şu an 779 TL fiyatıyla satışa sunuluyor. Exquise marka mor mini elbiseyi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

3-    Ender’in Giydiği Siyah Trençkot

Yasak Elma dizi kıyafetleri

Ender karakterinin giydiği siyah renkli saten trençkot da bu karaktere bir hayli yakışmıştı. Ender’in giydiği siyah saten trençkotun markası Nocturne. Şu an indirimli fiyatıyla satışa sunuluyor. Fiyatı ise 229 TL. Siyah saten trençkotu incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

4-    Ender’in Giydiği Saçaklı Bluz

Yasak Elma dizi kıyafetleri

Ender karakterinin giydiği saçaklı ve şeftali tonlarında bluz da Ender’e çok yakışmıştı. Bu ürün de Nocturne markasının. Nocturne markasının bu ürünü de indirime giren ürünler arasında. Şu an ki satış fiyatı 105 TL. Ender’in bu bluzunu incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

5-    Yıldız Karakterinin Meyve Desenli Elbisesi

Yasak Elma dizi kıyafetleri

Yıldız karakterinin giydiği meyve desenli, karpuz kollu ve mini elbise adeta gözlerden kalpler çıkmasına neden olmuştu. Şahane elbisenin markası Gira Gira. Gira Gira’nın bu ürünü şu an indirimli fiyatıyla raflarda yerini alıyor.

 

6-    Yıldız Karakterinin 70. Bölümde Giydiği Bluz

Yasak Elma dizi kıyafetleri

Yıldız karakterinin 70. Bölümde giydiği pembe ve kırmızı renk tonlarında desenli bluz da izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve aratılmıştı. Çok sevilen bu pembe – kırmızı renk karışımlı bluzun markası Exquise. Exquise’nin bu ürünün fiyatı ise şu an bilinmiyor. Bu ürünü incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Etiketler: yasak elma dizi kıyafetleri yasak elma ender kıyafetleri yasak elma kıyafetleri yasak elma yıldız kıyafetleri yasak elma zehra kıyafetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL