Yasak Elma Dündar Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Yasak Elma Dündar Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox ekranlarının severek izlenen dizisi Yasak Elma oyuncu kadrosunu daima revize diyor. Diziye en son Kemal karakterinin dahil olmasından sonra şimdi de yeni oyuncu Dündar’ı izleyeceğiz. Yasak Elma Dündar kim? Dizideki rolü ne? Kiminle bağlantısı var? 

Yasak Elma dizisi yayınlanan son bölümde Alihan ve Ender Halit’te intikam alabilmek için evlenmişlerdi. Alihan intikamını almak için Zeynep’i kaybetmek pahasına Ender’le evlendi. Zeynep bu haberi duyduğunda hayatının en büyük yıkımını yaşamıştı. Yıllar sonra ortaya çıkan Kemal ise Argun ailesini karıştırmaya devam ediyor. Daha önce Yıldız ile evli olduğunu öğrendiğimiz Kemal Zehra ile evlenme kararı almıştı. Fakat bu kararın ardından Kemal’i kaybetmekten korkan Yıldız yine yanlış yoldadır.

Zehra ise Kemal’in kendisinden uzaklaşmasına anlam veremez ve kendini yine alkole vermiştir. Dizide olaylar zinciri çok farklı ve her hafta izleyici şaşırtacak şekilde devam ediyor. Bu da izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Diğer taraftan dizideki çarpıl ilişkiler de kimi kesim tarafından eleştirilmiyor değil.

Yasak Elma dizisi gerek dizide gerekse karakterlerin özel hayatlarında yaşadıklarıyla gündemden düşmeyen bir proje olmaya devam ediyor. Bu hafta yayınlanan yeni bölümde ise Dümdar karakteri izleyenleri meraklandıracak. Yasak Elma Dündar kimdir? Kaç yaşında? Daha önce hangi dizilerde rol aldı gibi sorular araştırılacak.

Yasak Elma Dündar kim? Yasak Elma dizisinde Dündar karakterine hayat veren oyuncunun ismi Erdem Kaynaca’dır. Dizinin akışına göre Zeynep şuanda Alihan’la yollarını ayırdığı için ona partner olacak bir karakterin dahil olması bekleniyordu. Dizide Dündar ve Zeynep’in yolları tesadüfen kesişecek. Zeynep Alihan tarafından açtığı yaralarını Dündar’la mı saracak?

Erdem Kaynarca Kim?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çok kitap okuyan ve bunu kendine alışkanlık haline getiren oyuncunun çocukluk hayali ilerde filozof olmakmış. Ve hayallerinin peşinden giden oyuncu  Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümünden mezun olmuştur. Fakat daha sonra Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanıp burada oyunculuk eğitimleri almıştır.

Erdem Kaynarca sporla yakından ilgilenen ve her alanında kendini geliştiren bir isim olmuştur.  ODTÜ’de üniversite eğitimi aldığı yıllarda Amerikan futbolu oynamıştır. Genç oyuncu oyunculuk eğitimini aldıktan sonra tiyatro ve reklam filmleriyle tanınmaya başlamıştır.

Erdem Kaynarca ilk oyunculuk deneyimi Show TV de yayınlanan Kalp Atışı adlı dizisinde Eylül karakterinin en yakın arkadaşı  Mehmet rolünü canlandırdı. Tüm bunların yanında modern dansla ilgilenen Erdem Kaynarca bu konuda oldukça başarılı.

Yasak Elma dizisi Erdem Kaynarca’nın daha önce Kalp Atışı dizisinde izlediğimiz Mehmet olduğunu sizler paylaştık. Konuyla ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Etiketler: yasak elma dündar daha önce hangi dizide oynadı yasak elma dündar kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL